کوربت رزرو ببر به در حال حاضر 15 تماشای پرنده مسیرهای

بیان اخبار سرویس

دهرادون: کوربت ببر رزرو دولت تصمیم گرفته است به منظور توسعه 15 تماشای پرنده مسیرهای توجه کنند.

Uttarakhand یک پرنده با تنوع 1,263 گونه پرنده که از 610 خال خال شده است در این منطقه است.

Parag Madhukar Dhakate رئیس کنسرواتور از جنگل های شمال دایره Kumaon بخش گفت: “دولت به اندازه کافی غنی از نظر گونه از پرندگان.

“در مرحله اول ما خواهد بود با ایجاد مسیرهای پیاده روی در کسی, فتح پور و Pawagarh مناطق. مردم محلی نیز آموزش داده می شود به عنوان راهنمای تور که به تولید اشتغال و همچنین ایجاد منطقه به عنوان یک پرنده-تماشای مقصد.”

با آب و هوا به عنوان طبقه بندی شده نیمه گرمسیری ارتفاعات منطقه فراهم می کند و زیستگاه بسیاری از گونه های گیاهان و جانوران از جمله تپه ای در دامنه های پوشیده از بلوط جنگل های کاج.

ذخیره شده است و بهشت برای مراقب پرنده از سراسر کشور و همچنین جهان است.

“پرندگان به ما بگویید که در مورد سلامت این سیاره و رفتار پرندگان در مهاجرت مثل تاشو عادات و رویدادهای دیگر در چرخه زندگی خود را به عنوان ‘محیط زیست تورنسل کاغذ’ به مشاهده و ثبت تغییرات در محیط زیست در سطح جهانی” اضافه شده Dhakate.

قوانین منع در حال پخش از هر نوع الکترونیکی و یا آلات موسیقی در محراب است که باعث سر و صدا و هر گونه تخلف از این هنجارهای مجازات در زیر بخش های حفظ حیات وحش قانون سال 1972 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>