‘پلیس پوشیدن بدن کم’: جیم اردن انتقاد FBI برای ضبط Strzok مصاحبه با مایکل فلین

جمهوری خواه اوهایو در کنگره جیم اردن با انتقاد از FBI برای عدم ضبط مکالمه بین عامل سابق پیتر Strzok و ژنرال مایکل فلین.

و اشاره کرد که افسران پلیس اغلب پوشیدن دوربین های بدن به منظور محافظت از خود و هر کسی که با آنها تعامل اردن با ابراز نگرانی و ناامیدی بیش از این واقعیت است که Strzok تا به حال نشده است موظف به انجام همان — و استدلال به نفع نیاز به چنین عمل در آینده است. (مرتبط: استیضاح سوال منفجر – به پایان می رسد با جیم اردن, Adam Schiff و دیوید هولمز همه فریاد بیش از هر یک از دیگر)

تماشا کنید:

“پلیس پوشیدن بدن کم اما FBI agent مصاحبه با سه ستاره به طور کلی ندارد به رکورد است که گفتگو؟” اردن خواست در طول یک شنبه جلسه در کاپیتول هیل پرداختن به پلیس اصلاحات عمل می کنند.

“است که باعث می شود هیچ حس! به ویژه هنگامی که شما می دانید حقایق که در اطراف مکالمه که صورت گرفت” اردن ادامه داد: مرجع سابق FBI مدیر James Comey تصمیم به ادامه بررسی فلین و اجازه می دهد تا عوامل برای دور زدن پروتکل ها و مصاحبه فلین بود که پس از آن در خدمت به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور امنیت ملی بدون اطلاع کاخ سفید و مشاور حقوقی.

“وجود دارد هیچ ضبط مصاحبه. وجود دارد 302 یادداشت ها. و حدس بزنید چه آنها را با یادداشتهای ؟ آنها آنها را تغییر دهید. ماه بعد! و تعقیب کلی و محاکمه شهروند آمریکایی بر اساس آن” اردن اضافه شده است.

“این است که به عنوان ساده و ساده و ساده به عنوان آن می شود” اردن به این نتیجه رسیدند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im