پلیس داوطلبان حمله پس از امتناع از آستان تحویل non-veg food در دهلی مهار منطقه

بیان اخبار سرویس

دهلی نو: یک روز پس از برخی از قطعات از نرینا منطقه مهر و موم شد برای Covid-19 مهار پس از تشخیص از 10 موارد مثبت مردم محلی با حمله پلیس و دفاع مدنی داوطلبان برای اجازه می دهد تحویل non-veg food در درب خانه.

ساکنان نیز به درگیری با پلیس و داوطلبان زمانی که آنها سعی در حذف موانع از جاده ها است.

با توجه به هنجارهای یک محل اعلام شده به عنوان مهار منطقه خواهد بود مهر و سنگر توسط پلیس. همچنین ساکنان مجاز به خروج از منطقه و خارجی ها مجاز به ورود وجود دارد.

این رویداد روز یکشنبه بعد از ظهر هنگامی که یک پسر آمد به نرینا منطقه به ارائه non-veg مورد مواد غذایی به یک مشتری. اما زمانی که پلیس اجازه نمی دهد او را برای ورود به این منطقه از مردم که تا به حال دستور غذا اعتراض کردند و با حمله پلیس و داوطلبان که به طور سطحی زخمی شد گفت: یک مقام ارشد پلیس.

این منطقه اعلام شد مهار منطقه در روز شنبه پس از 10 نفر از این منطقه مورد آزمایش قرار Covid-19 مثبت است. “ساکنان در آن روز استدلال بیش از موانع با استناد به تحویل مواد غذایی و دیگر اقلام ضروری. پلیس, اما, آنها را متقاعد و با قرار دادن موانع. اما در روز یکشنبه مردم محلی شروع به بحث با پلیس حتی پس از توضیح قوانین مستند” گفت: پلیس.

مقامات پلیس گفت: داوطلبان باید ثبت تصویری از این حادثه و فیلم دوربین مدار بسته مورد بررسی قرار می گیرد برای اقدام علیه کسانی که با حمله پلیس و داوطلبان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de