بحث سابق IPS Vanzara داده شده پس از بازنشستگی ارتقاء توسط گجرات دولت

توسط PTI

احمدآباد: سابق IPS افسر D G Vanzara بود که متهم در ادعایی جعلی برخورد از Ishrat جهان و Sohrabuddin شیخ بود و بعد مرخص شد در هر دو این موارد داده شده است پس از بازنشستگی ارتقاء به عنوان بازرس کل پلیس (IGP) توسط گجرات دولت شش سال پس از بازنشستگی از خدمات.

طبق اطلاع رسانی صادر شده توسط دولت خانه بخش یک کپی از آن Vanzara توییتی در سه شنبه شب او شده است را به عنوان IGP با اثر از 29 سپتامبر 2007.

وزیر اضافی به دولت خانه بخش Nikhil Bhatt, در روز چهارشنبه تایید کرد که گروه او صادر شده اطلاع رسانی در مورد Vanzara ارتقاء.

Vanzara یک 1987-دسته IPS افسر بازنشسته شده بود به عنوان معاون بازرس کل پلیس (حفاری) on May 31, 2014.

او معلق توسط دولت در ماه مه سال 2007 پس از دستگیری در ارتباط با اتهام جعلی برخورد صورت Sohrabuddin شیخ.

او همچنین ساخته شده و یک متهم در Ishrat جهان ادعایی جعلی برخورد مورد.

سابق IPS افسر بود و پس از آن مرخص در هر دو موارد خاص نوبت دادگاه برای اولین بار در ماه اوت سال 2017 در Sohrabuddin شیخ مورد و پس از آن در ماه مه سال گذشته در Ishrat جهان مورد.

“در نتیجه برای تمیز کردن یادداشت های دریافت شده از قوه قضائیه در همه موارد برخورد vch (که) ساخته شد توسط ضد ملی نیروهای agnst (در برابر) من و گجرات پلیس به من داده پس از بازنشستگی ارتقاء بازرس کل پلیس wef 29-09-2007.

من خدا را شکر به هر دو دولت هند و دولت گجرات” Vanzara توییتی همراه با کپی از دولت اطلاع رسانی.

Vanzara شد عنوان گجرات ATS که ادعایی جعلی برخورد صورت گرفت. پس از دستگیری او در مارس 2007 توسط دولت CID Vanzara باقی مانده در زندان برای حدود هفت سال است.

این Sohrabuddin مورد منتقل شد به بمبئی در سپتامبر 2012.

او در خدمت به عنوان معاون بازرس کل پلیس (حفاری) از مرز محدوده در زمان دستگیری او.

Vanzara که به پیوست, خدمات پلیس به عنوان معاون سرپرست پلیس (DySP) در سال 1980 بود که به ترویج به عنوان یک IPS افسر در سال 1987.

او به عنوان معاون کمیسر پلیس احمدآباد جرم شعبه و بعدها به عنوان حفاری. او همچنین به عنوان حفاری ضد تروریسم تیم ملی (ATS) در احمدآباد.

شیخ کشته شد در اتهام جعلی برخورد نزدیک گاندینگر در نوامبر سال 2005 و پس از آن که همسرش ناپدید شده است.

با توجه به نوبت به او هم کشته شد.

آژانس مرکزی ادعا کرده است که Tulsiram Prajapati شیخ مشاور و یکی از شاهدان عینی به اتهام روبرو شد و بعد از کشته شدن توسط پلیس در Chapri روستا در گجرات Banaskantha منطقه در دسامبر 2006.

Ishrat یک جوان 19 ساله سیاه زن از Mumbra در نزدیکی بمبئی جاوید قرائت ترتیل با نام مستعار Pranesh Pillai, Amjadali Akbarali رعنا و Zeeshan Johar کشته شدند گجرات پلیس در ادعایی جعلی برخورد در حومه احمدآباد در ژوئن 15, 2004.

پلیس ادعا کرده است که آنها تا به حال لینک با تروریست ها است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>