تحقیر رسیدگی: SC مسائل اعلامیه به فعال-وکیل Prashant بوشان AG KK N

توسط PTI

دهلی نو: دیوان عالی کشور روز چهارشنبه با صدور اعلامیه به دادستان کل KK N و مدافع Prashant بوشان در تحقیر رسیدگی به آن را آغاز کرده است در برابر فعال-وکیل برای خود ادعا موهن توییتهایی علیه قوه قضائیه.

دادگاه راس کارگردانی که توییتر INC ساخته شده بود یک حزب به جای توییتر هند به تحقیر رسیدگی به آن را آغاز کرده است suo motu (در خود) و خواسته ما بر اساس شرکت به فایل یک پاسخ در این موضوع است.

یک نیمکت رهبری عدالت آرون Mishra گفته شد توسط توییتر وکیل که اگر دادگاه بالا هدایت پس از آن شرکت خواهد غیر فعال کردن اتهام تحقیر توییتهایی بوشان. نیمکت که پرسید که دادستان کل برای کمک در این موضوع نوشته شده که برای شنیدن در آگوست 5.

گفته تحقیر توییتهایی بودند انتقادی از دادگاه ارسال شده توسط بوشان در توییتر در ژوئن 27 و 29 ژوئن. ارشد مدافع Sajan Poovayya ظاهر می شود در توییتر گفت: نیمکت که توییتر هند به اشتباه ساخته شده در این موضوع و با آن بزرگ شده, توییتر, INC.

نیمکت در حالی که اشاره کرد که درست در این زمینه باید به توییتر INC و نه توییتر و هند و مجاز این شرکت به فایل یک نرم افزار مناسب در این زمینه است. نیمکت نیز مشاهده شده است که در ابتدا تحقیر موضوع قرار داده شد قبل از اداری طرف دادگاه راس بود اما کارگردانی ذکر شده در سمت قضایی.

بوشان شده است بالا بردن مسائل مربوط به قوه قضائیه و به تازگی او بسیار مهم از راه های که در آن بالا دادگاه رسیدگی به مسائل مرتبط با کارگران مهاجر در میان COVID-19 بیماری همه گیر. پیشتر نیز دادگاه راس در نوامبر سال 2009 تا به حال صادر تحقیر توجه به بوشان به اتهام داشتن در برخی نشسته و سابق دادگاه عالی قضات در مصاحبه با یک مجله خبری.

این موضوع که شنیده نمی شد توسط دادگاه راس هر رکورد موجود در دادگاه بالا وب سایت از ماه مه سال 2012 است که در حال حاضر ذکر شده برای شنوایی در جولای 24. این برنامه شنیده می شود توسط یک نیمکت رهبری عدالت Mishra روز جمعه به عنوان در هر لیست از کسب و کار از جولای 24, آپلود در دادگاه راس وب سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>