قانون اساسی پادمان به آسامی: آسام توافق بند 6 پنل تسلیم گزارش به سانتی متر Sonowal

بیان اخبار سرویس

گواتی: این آسام دولت گفت: توصیه های بالا در سطح کمیته در اجرای بند 6 از آسام توافق را اجرا و در هم رفته تنها اگر آنها در ambit قانون اساسی و مجلس ایالتی تصویب این کمیته تعریف اصطلاح “خواب”.

13-عضو کمیته رهبری بازنشسته Gauhati بالا قاضی دادگاه عدالت Biplab کومار سرما ارائه گزارش به وزیر Sarbananda Sonowal در حضور همه همکاران کابینه اش در روز سه شنبه.

سه رهبر از همه آسام Students’ Union (AASU) بودند که اعضای کمیته های رد شده در این جلسه به عنوان مرکز نیست به طور مستقیم قبول این گزارش با وجود این کمیته سه ارتباطات نوشته شده است بر روی همان.

آسام وزیر امور مالی Himanta Biswa سرما خبرنگاران گفت: گزارش ارائه شده در پوشش مهر و موم می تواند فرستاده شده به مرکز یا جمعه شب یا شنبه صبح.

“مرکز مشتاق است در اجرای توصیه های کمیته ارائه آنها در ambit قانون اساسی و آسام مجمع ولایات این کمیته تعریف اصطلاح آسامی,” سرما گفت.

تعریف اصطلاح “آسامی” لازم بود به عنوان بند 6 از آسام توافق امضا شده در سال 1985 در پایان شش سال خونین آسام تحریک می گوید: “قانون اساسی قانونگذاری و اداری پادمان به عنوان ممکن است مناسب باید فراهم شود برای محافظت از حفظ و ترویج فرهنگی, اجتماعی, هویت زبانی و میراث آسامی مردم”.

سرما گفت: در این مرکز را بررسی پیشنهادات و آسام دولت خواهد به اشتراک گذاری آن ها اگر خواسته توسط مرکز.

پرسید: اگر دولت را قبول پيشنهادات در تمامیت او گفت: “آن خواهد بود زودرس به بحث بسیار در این گزارش تا مرکز دقیقهای به بررسی توصیه ها و به دنبال دیدگاه های دولت. ما باید برای دیدن اگر وجود دارد یک توصیه است که در برابر یک دستور دادگاه عالی و یا آن چیزی است که نمی تواند مورد قبول دولت و مجلس”.

سرما بود و با اعتماد به نفس توصیه شد در ambit قانون اساسی و قانون به عنوان اعضای این کمیته تا به حال تجربه غنی در مسائل مربوط به دولت است.

در این سه عضو از AASU پرش در این نشست گفت: این مرکز تا به حال واگذار سانتی متر به دریافت گزارش آن از طرف.

این کمیته گفت که آنها تا به حال سفر در سراسر کشور به دنبال دیدگاه های جوامع و دریافت برخی از 1200 یادداشتها.

“ما سعی کردیم به ترکیب دیدگاه های جوامع و همچنین که ما در این گزارش به اطمینان حاصل شود قانون اساسی پادمان به آسامی. آن است که در حال حاضر به مرکز, چگونه آن را پیاده سازی توصیه های,” او گفت:.

با توجه به این گزارش مطالب که به بیرون درز در رسانه های این کمیته توصیه می شود که در سال 1951 ساخته شده بود سال پایه برای تعریف آسام را مردم بومی با مقدمه ای از درون خط مجوز (ILP) برای محدود کردن جنبش از “غیر خودی” به دولت, رزرو از مجمع و همچنین Lok سبها صندلی برای مردم بومی ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>