‘ثابت اثر شلیک گلوله’: منطقه ای که در آن جورج فلوید درگذشت گزارش می شود پلیس-منطقه آزاد گرفتار خشونت اسلحه

شده است وجود دارد یک گزارش از افزایش خشونت اسلحه به خصوص در شب در منطقه مینیاپولیس که در آن جورج فلوید درگذشت به گزارش نیویورک تایمز روز شنبه.

افسران پلیس باید اجتناب چهار بلوک شعاع جنوب مینیاپولیس که در آن فلوید درگذشت, این بار گزارش شده است. این منطقه شامل نقاشی های دیواری و یک باغ در اطراف مطرح مشت مجسمه سازی و کلمات “من نمی توانم نفس بکشم” رنگ در کنار نام دیگر سیاه قربانیان خشونت پلیس در خیابان ها با توجه به بار.

“آنچه که مردم نمی شناخت است که افرادی که زندگی می کنند وجود دارد داشتن یک زمان بسیار چالش برانگیز از unlawfulness است که رخ می دهد پس از خورشید پایین می رود” عضو شورای شهر Andrea جنکینز گفت: برابر گزارش شده است. “وجود دارد ثابت اثر شلیک گلوله هر شب.”

“وسایل نقلیه اضطراری نمی تواند در” او ادامه داد. “افراد معلول قادر به دسترسی به داروهای خود را, خود, قرار ملاقات, مواد غذایی خود را تحویل و غیره. آن را بسیار به چالش کشیدن وضعیت است.”

خانم داوکینز, یک مادر دو که پایین خیابان زندگی می کند از کجا فلوید درگذشت گفت که در طول روز محیط زیست خوب است, اما که او احساس نمی کند ایمن در شب, این بار گزارش شده است.

“اما هنگامی که این جمعیت در شب می آید من نمی توانم با پلیس تماس بگیرید, و است که به جهنم می ترساند از من” داوکینز گفت: برابر گزارش شده است. “ما بچه ها در این خانه نیست, بنابراین من می خواهم پلیس برای محافظت از خانواده … این تعادل است. من خوشحال هستم از این حادثه به ارمغان آورد اما من می خواهم به احساس امن است.”

دکتر جکی Kawiecki که ساخته شده یک طبیب ایستگاه برای درمان معترضان مجروح گفت: شب و روز در منطقه که در آن فلوید درگذشت “بسیار متفاوت است.” (مربوط به: ‘ما در حال خروج از ساختمان محافظت نشده’: ما وکیل می گوید فدرال افسران نمی خواهد رها پورتلند)

“من شب جهان پس از غروب من مراقبت از زخم گلوله مواد مخدر و استعمال بیش از حد,” Kawiecki گفت: برابر گزارش شده است. او محدود ایستگاه ساعت پس از فرار از گلوله و پس از یک زن باردار کشته شد.

در سراسر کشور تظاهرات ادامه داشت پس از فلوید درگذشت ممکن است پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن او برای نزدیک به دو ساعت طول بازداشت خود تصویری را نشان می دهد.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>