کنگره مت Gaetz انتقاد شدید کنگره همکاران برای جمع آوری پول برای گروه هایی که به نام پلیس ‘شورشی تفاله’

جمهوری خواه فلوریدا نماینده مت Gaetz ناودان برخی از کنگره همکاران در طول یک جلسه در پلیس اصلاحات روز شنبه برای کمک به جمع آوری پول برای یک گروه است که پشتیبانی از شئونات پلیس و به نام افسران “شورشی تفاله” او گفت:.

“در اینجا یک صدای جیر جیر از دو کنگره همکاران حمایت از این گروه سیاه سند چشم انداز مینه سوتا” گفت: کنگره Gaetz. “و سپس در اینجا است که همان گروه, سیاه, چشم انداز مینه سوتا که کنگره همکاران در حال جمع آوری پول برای داد و گفت که ما باید در پایان پلیس. و سپس در اینجا است که همان سازمان retweeting ‘شورشی تفاله,’ ‘لغو پلیس’.”

Gaetz سپس لبه پنجره رساند تا تصویر دیگری از یک صدای جیر جیر از آن گروه. “به جای پلیس ما نیاز به درمانگران و پزشکان و خیابان پزشکان نه پلیس.” Gaetz بازنویسی کرد.

او سپس به تصویب برخی از زمان خود را به جمهوری شاهد و سابق عامل سرویس مخفی دن richard shaw درخواست او را “آقای richard shaw در تجربه خود را هر زمان کسی تماس 911 خواهد یک درمانگر و یا یک طبیب بود کافی و یا گاهی اوقات افراد نیاز به پلیس؟”

“من کاملا مشخص نیست که چگونه یک پزشک در حال رفتن برای کمک به مسلح موضوع که آزار همسر خود را در یک وضعیت خشونت خانگی و یا در جای دیگر” گفت: richard shaw. “من مطمئن هستم که چگونه است که رفتن به هر گونه ارزش است.”

“در اینجا دوباره است که همان گروه است که ما نیاز به لیزر برای disorient دوربین های مدار بسته و ما نیاز به آب بالن های پر از شیر به پرتاب در مردم” Gaetz رفت. “دوباره این سازمان که کنگره همکاران در حال جمع آوری پول برای حمایت از.”

اضافه کردن سوخت بیشتر به آتش Gaetz لبه پنجره رساند تا به یکی دیگر از صدای جیر جیر. “در اینجا دوباره همان سازمان است که چندین نفر از اعضای کنگره در حال حمایت گفت:” این به اندازه کافی به تنها لغو پلیس و یا زندان. ما نیاز به لغو مسابقه لغو, یخ, لغو, نظامی, لغو, دولت لغو کرد.'” Gaetz گفت.

کنگره مت Gaetz R-FL صحبت می کند در حالی که نشان دادن یک علامت در طول قضایی مجلس جلسه کمیته در “پلیس اعمال و اجرای قانون و پاسخگویی” در کاپیتول هیل در 10 ژوئن 2020 در واشنگتن, DC. (عکس از گریم جنینگز – استخر/گتی ایماژ)

او سپس در ادامه به اشاره “این نه فقط هر عضو کنگره آن را در واقع یکی از ما ارزشمند همکاران در قوه قضائیه و کمیته ای gentlelady از واشنگتن جمع آوری پول برای این همان سازمان است.” با اشاره به کنگره Pramila Jayapal.

Gaetz سپس به صحبت کرد شاهد آنجلا آندروود Jacobs که از دست برادر خود را زمانی که او به ضرب گلوله کشته شد و کشته در تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید در حالی که امنیت یک ساختمان فدرال در کالیفرنیا.

“هنگامی که شما یاد بگیرند که همکاران من در کنگره در حال جمع آوری پول برای یک سازمان است که ترویج defunding پلیس, از بین بردن مرزهای ما defunding نظامی ما و از هم جدا مصرف دولت را در مجموع چگونه است که شما احساس می کنید؟” Gaetz پرسید. (مرتبط: مت GAETZ: چرا من متوقف گرفتن PAC پول)

“در واقع من پیدا کنید که انجام می شود اسفناک است.” جاکوبز گفت. “ما مقامات منتخب به نمایندگی از همه و ایده به جوامع ما بدون حفاظت و ایمنی در اشتباه است. بنابراین پاسخ من به این خواهد بود که برای مردم به خارج و رای و حق فرد در دفتر اطمینان حاصل شود که ما احساس محافظت شده” Jacobs به پایان رسید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de