کنگره و حقوق مدنی آیکون John Lewis مرده در سن 80

دموکراتیک گرجستان Rep. و حقوق مدنی آیکون John Lewis درگذشت در سن 80 سالگی پس از مبارزه با سرطان لوزالمعده منابع متعدد گزارش شده است.

لوئیس خدمت در کنگره از سال 1987 و اصلی آزادی سوار که نشان داده در برابر تبعیض نژادی, روش سوارکاری, بین ایالتی اتوبوس از طریق جنوب در اعتراض به تفکیک اتوبوس پایانه های کسب و کار خودی گزارش شده.

لوئیس شد ملی شکل خود را در اوایل 20s, و دستگیر شد و زندانی برای به چالش کشیدن Jim Crow قوانین. او یک سازمان از ماه مارس در واشنگتن در کنار مارتین لوتر کینگ جونیور

لوئیس تشخیص داده شد با مرحله 4 سرطان لوزالمعده در 2019 در مرحله نهایی این بیماری است.(مرتبط: Rep., John Lewis مبتلا به مرحله IV سرطان)

“من شده اند در برخی از نوع از مبارزه برای آزادی و برابری و حقوق اساسی بشر—برای تقریبا تمام زندگی من” او در بیانیه ای گفت: پس از تشخیص. “من هرگز با آن مواجه مبارزه کاملا مانند یک من در حال حاضر.” او افزود: “من تصمیم به انجام آنچه که من می دانم به انجام و انجام آنچه که من همیشه انجام می شود: من می خواهم به مبارزه با آن و نگه داشتن مبارزه برای معشوق جامعه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>