کنگره جانبازان در MP آواز خواندن Ram لحن تگرگ ایودیا معبد ساخت و ساز

بیان اخبار سرویس

بوپال: جلوتر از 27 مونتاژ توسط-نظر سنجی در مادها پرادش مخالفت کنگره آواز Ram لحن.

در حالی که خداوند رم را زادگاه ایودیا در حال آماده سازی برای اوت 5 ‘Bhoomi Pujan’ مراسم و سفر نخست وزیر نارندرا دو جانباز کنگره سیاستمداران در MP — کمال نات و Digvijaya سینگ — استقبال از شروع ساخت و ساز از Ram معبد.

“این نشان دهنده تحقق رویای مدتها در انتظار مردم است. این تبدیل ممکن است با توجه به این توافق جمعی همه مردم در کشور است. این ممکن است در هند تنها” Nath گفته بود در یک پیام ویدئویی در شب جمعه است.

فقط چند ساعت بعد در روز شنبه Digvijaya سینگ توییتی در مورد این مسئله. شناخته شده برای سخنان مانند زعفران ترور’, ‘Osamaji و تقاضا برای پروب به Batla خانه روبرو می شوند در گذشته سینگ توییتی در روز شنبه “پروردگار Ram هسته ایمان ما و کل کشور در حال اجرا است فضل خود را تنها. ما که آرزوی بزرگ Ram, معبد ساخته شده است در ایودیا به زودی. اواخر راجیو گاندی هم می خواستم آن را به اتفاق می افتد.”

در یکی دیگر از صدای جیر جیر سینگ اما نوشت که muhurt (مدت زمان) زمانی که بنیاد معبد خواهد شد در ماه اوت 5 است ‘شوم’.

در واکنش به دوقلو تحولات دولت بی جی پی سخنگوی Ashish Agrawal گفت: این همه هیچ چیز, اما سیاسی حیله جلوتر از مهم bypoll در 27 کرسیهای مجلس در MP.

“اگر کنگره است بنابراین متعهد نسبت به ساختمان Ram معبد در ایودیا سپس دو رهبران ارشد نیز باید روشن چرا دولت خود را در مرکز در سال 2007 ارائه شده بود قبل از اینکه دیوان عالی کشور در Sethusamudram پروژه مهم بود که هیچ شواهد تاریخی برای ایجاد وجود خداوند Ram, و یا دیگر شخصیت های رامایانا.

نکته مهم کمال نات رهبری کنگره رفته بود برای نرم Hindutva در آن 2018 مجمع نظرسنجی مانیفست از جمله ساختمان gaushalas (cowsheds) در هر روستا panchayat و actualising سابق BJP رژیم’ وعده unfulfilled ساختمان رم ون Gaman مسیر در مسیر گرفته شده توسط Lord Ram در تبعید.

طول آن 15-ماه-تصدی به کمال نات دولت نیز ساخته شده دیگر نرم Hindutva اطلاعیه ها از جمله ساختمان دائمی مرحله برای Ramlilas در هر محلی شهری افزایش دستمزد کشیش معبد و همچنین شروع ارچها Mahotsava در ارچها شهر معروف برای Ramraja معبد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>