کنگره در تلاش برای فریب ما MLAs در راجستان: BJP را متحد Rashtriya Loktantrik حزب

توسط سرپرستان

جیپور: حتی به کنگره اتحاد قرار دارد آن MLAs در رفت و آمد مکرر پیش از ژوئن 19 دوسالانه Rajya سبها سنجی در راجستان مخالف بی جی پی را متحد Rashtriya Loktantrik حزب (RLP) متهم کرده است حزب حاکم از “تلاش برای فریب RLP MLAs”.

این RLP رهبری ناگور MP هانومان Beniwal سه MLAs در مجلس از جمله Beniwal برادر. این حزب تا به حال تشکیل یک اتحاد با BJP هر دو در آخرین Lok سبها و مجمع انتخابات است.

صحبت کردن با رسانه های RLP دولت رئیس جمهور Pukhraj Garg گفت که حاکم کنگره تا به حال سعی در فریب دور حزب MLAs توسط سودآور وعده اما قانونگذاران را رد کرده بود همان.”(وزیر Ashok) Gehlot دارای این تصور غلط است که آنها می توانند ادغام هر حزب به کنگره به عنوان انجام شد با BSP قانونگذاران. اما RLP تشکیل شده است پس از انجام کار زمین و ما نمی افتد به کنگره دام,” او اضافه شده است.

تمام شش MLAs از Bahujan Samaj در راجستان بود پیوست حاکم کنگره چند ماه برگشت. حزب convener و ناگور MP هانومان Beniwal گفت که تلفن های خود را که شنود گذاشته است که نشانه خوبی نیست برای دموکراسی سالم.

“وجود دارد شایعات انجام دور که ما MLAs شد حمایت کنگره است. در واقع سانتی متر تا به حال اسکریپت یک درام که در آن او ادعا کرد که BJP است که زیاده روی در اسب-تجارت. درام تولید شده و کارگردانی شده توسط راجستان سانتی متر به حضور معاون وزیر Sachin خلبان به عنوان یک تبه کار Beniwal گفت: رسانه ها در روز یکشنبه پس از دیدار با BJP رهبران به بحث Rajya سبها نظرسنجی استراتژی.

این جلسه برگزار شد رهبر مخالفان Gulabchand Kataria محل اقامت در اینجا. Beniwal ادعا کرد که کاملا چند مستقل و کنگره MLAs بودند در تماس با او و او به دادگاه تجدید نظر به آنها را به حمایت از BJP.

نظر سنجی برگزار خواهد شد به مدت سه Rajya سبها کرسی از راجستان با کنگره به احتمال زیاد به پیروزی دو صندلی. در حالی که بی جی پی دارای سابقه راجندرا Gehlot و Onkar سینگ Lakhawat کنگره دارای سابقه KC Venugopal و Neeraj Dangi.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im