توسط PTI

ممکن است: هدف قرار دادن در BJP دولت در اوتار پرادش کنگره و Samajwadi حزب نامیده مرگ 24 کارگران مهاجر در یک تصادف جاده ای در اوریا در روز شنبه “قتل” در حالی که BSP خواسته احزاب در قدرت به بالاتر از خرده سیاست و اطمینان از ایمنی از مهاجران در تلاش برای بازگشت به خانه در میان مستند.

این اوتار پرادش واحد کنگره را متهم کرد که دولت از حساس بودن نسبت به وضع اسفناک کارگران مهاجر و خواستار وزیر یوگی Adityanath استعفای بیش از این حادثه.

حداقل 24 کارگران مهاجر بودند کشته و 36 مجروح زمانی که یک تریلر منفجر به ثابت کامیون هر دو حمل مسافر در یک بزرگراه در نزدیکی اوریا در اوتار پرادش در ساعات اولیه روز شنبه.

برخی از کارگران که از دهلی نو تا به حال برای متوقف چای زمانی که حادثه رخ داده است بین 3 هستم و 3.30 هستم در اوریا-کنپور Dehat کشش ملی بزرگراه 19, پلیس گفت:.

بسیاری از کسانی که کشته شدند از Jharkhand و بنگال غربی و برخی از Kushinagar در شرق, Uttar Pradesh, مقامات گفت.

در یک صدای جیر جیر Samajwadi حزب رئیس Akhilesh Yadav ابراز غم و اندوه بر مرگ و دعا برای مجروح و گفت: “بیایید ببینید چه مدت آن بی عاطفه مردم و حامیان آنها خواهد توجیه این سهل انگاری با وجود دانستن همه چیز است. این مرگ و میر اما قتل است.”

او همچنین اعلام کرد که حزب او به تومان 1 لاخ به خانواده هر متوفی.

“خبر مرگ کارگران مهاجر در حالی که بازگشت به خانه است دردآور.

اینها افرادی هستند که اجرای خود را در خانه. از این رو Samajwadi حزب را به تومان 1 لاخ به خانواده هر یک از مرحوم” Yadav گفت.

او را متهم به بی جی پی به رهبری دولت بودن “بی رحم” و خواست آن را اخلاقی مسئولیت این حادثه است.

“این بی رحم BJP دولت باید مسئولیت اخلاقی و ارائه lakh 10 تومان به هر یک از خانواده مرحوم” Yadav گفت.

Bahujan Samaj حزب رئیس جمهور Mayawati خواسته وزیر یوگی Adityanath به اطمینان حاصل شود که دستورات خود در ایمنی رشته کارگران در حال بازگشت به خانه بودند در حال اجرا توسط مقامات.

او پرسید: احزاب در قدرت در مرکز و کشورهای مختلف به بالاتر از خرده سیاست در این ساعت از بحران و اطمینان از ایمنی از مهاجران در تلاش برای ایجاد راه خود را در خانه در میان coronavirus-مجبور مستند.

“همین دیروز بود که من دیدم اوتار پرادش وزیر در تلوزیون اعلام کرد که تمام ترتیبات لازم برای مهاجران در حال ساخته شده.

اما به نظر می رسد که مقامات نیست و اجرای آن در سطح زمین است که منجر به یک حادثه بزرگ در دولت و این بیشتر مایه تاسف” Mayawati در بیانیه ای گفت.

تا به حال مقامات ترتیبات ساخته شده برای مواد غذایی خود را و چیزهای دیگر را رو به پایین در یک غرفه چای در اوریا او گفت: خواستار سخت علیه مقامات که موفق به انجام مسئولیت های خود را.

BSP supremo نیز خواسته دولت مرکزی و دولت و راه آهن به طور جدی این موضوع از فرستادن مهاجران خانه با خیال راحت.

“بی جی پی و کنگره در حال درست اتهامات علیه یکدیگر است. سیاست به نام مهاجر کارگران درست نیست. کنگره دولت در دولت ها باید مراقبت از این موضوع در کشورهای خود را.

کارگران از پنجاب و هاریانا عبور از رودخانه در سهرنپور برای رسیدن به خانه. می شود آن را کنگره و یا دولت بی جی پی آنها باید ارسال مهاجران خانه با خیال راحت. اما آنها عدم توجه به آن” Mayawati گفت.

او همچنین درخواست کرد به کارگران مهاجر سعی کنید برای رسیدن به خانه با پای پیاده به جای انتظار برای اتوبوس و قطار.

“به جای راه رفتن به خانه آنها باید به نزدیکترین ایستگاه راه آهن. پس از آن دولت مجبور خواهد شد به ترتیبات برای آنها” او گفت:.

تا کنگره رئیس Ajay Kumar Lallu بیش از حد گفت که آن را “نه یک حادثه بلکه قتل است.” “این وزیر باید استعفا دهد.

این دولت غیر حساس نسبت به (مخمصه) کارگران مهاجر.

که در آن همه اتوبوس رفته که تا دولت ادعا شده است به خدمات فشرده به قرار دادن کارگران مهاجر خانه ؟ کل کشور است با دیدن این,” او گفت: PTI.

“این حادثه بسیار ناگوار و انده. من بیان تسلیت برای از دست دادن زندگی و دعا برای بهبودی سریع از مجروح شدن افراد” دولت کنگره رئیس گفت.

Lallu همچنین گفت: “دیروز تا وزیر گفته بود که اتوبوس ها فشرده شده اند به طوری که کارگران مهاجر می تواند رسیدن به خانه های خود.

او شده است گفت: این برای برخی از زمان, اما پس از آن چه کسی مسئول این حادثه است. وزیر مسئول این حادثه است.”

تا دولت تحت درمان غیر انسانی به کارگران مهاجر توسط فوتی و فوری آنها را به راه رفتن به خانه گفت و خواستار تومان 20 lakh سابق gratia برای خویشاوندان متوفی و Rs 5 لاخ به مجروح شدند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im