کنگره انتقاد آسام دولت برای آپلود بودجه در وب سایت قبل از اینکه مطرح در مجمع

توسط PTI

گواتی: رهبر اپوزیسیون در آسام مجمع Debabrata Saikia روز جمعه ناودان دولت برای آپلود بودجه دولت برای 2020-21 مالی در بخش امور مالی وب سایت قبل از اینکه مطرح در خانه.

کنگره رهبر سوال که چگونه مردم می توانند استراحت ایمان در دولت است که “نمی تواند محافظت از محرمانه بودن” از بودجه دولت است.

“دولت در حال حاضر درگیر شدن در یک آسیب – کنترل تمرین اما سوال این است که چقدر اعتماد به نفس افراد می تواند سکون در یک دولت است که نمی تواند محافظت از محرمانه بودن چنین سند مهم” او گفت:.

ساعت قبل از آسام وزیر دارایی Himanta Biswa سرما ارائه بودجه دولت برای 2020-21 مالی در مجمع روز جمعه در سخنرانی خود آپلود شد در سایت رسمی وزارت اما پایین کشیده بعد.

Saikia به نقل از دبیر اول در اولین Lok سبها M N کال و رئیس سابق کمیساریای انتخابات S L Shakdher در عمل و روش مجلس گفت که “این دیدگاه غالب این است که تا زمانی که پیشنهادات مالی قرار می گیرد قبل از خانه آنها رسمی ،

“اگر نشت از بودجه طرح ها ممکن است تشکیل یک نقض امتیاز از خانه مجلس دارای قدرت کافی برای پرس و جو به انجام یک وزیر مناسب مجموعه مقالات در ارتباط با نشت و شرایطی که در آن نشت رخ داده است.” Saikia گفت: این مایه تاسف است که وزیر Sarbananda Sonowal که در حال حاضر در خانه در روز جمعه “را به اهمیت این مسئله جدی”.

“از طرف آسام کنگره قانونگذاری حزب تقاضا دارم پرس و جو توسط یک حزب خانه کمیته به امروز نشت بودجه و کمیته باید تقویت شود توصیه می شود اقدامات علیه کسانی که مسئول این مرور” Saikia اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de