کنگره MP Vivek Tankha می نویسد به MP سانتی متر بیش از یک ملی بریتانیا که در بازداشت در بوپال

توسط اکسپرس سرویس خبری

بوپال: Rajya سبها عضو حقوقی و عقاب Vivek Tankha نوشته است, نامه ای به, Madhya Pradesh وزیر Shivraj سینگ Chouhan بالا بردن این موضوع از گزارش دستگیری یک ملی بریتانیا چند هفته پشت در بوپال.

در این نامه یک کپی از آن شده است توییتی همچنین Tankha نوشته است که سهیل هیوز ملی بریتانیا بود و در طولانی تعطیلات به دیدار خانواده در منطقه گجرات.

خانواده اش درخواست دولت بریتانیا در برابر آنچه آنها درک به عنوان غیر قانونی بازداشت یک ملی بریتانیا توسط مقامات.

Hughe خواهر Aatika گفته است که برادر او بود مجبور به پناه در یک مسجد در بوپال شهرستان که او در بازدید از اما شد برگزار شد تا به دلیل ناگهانی در سراسر کشور قفل پایین در ماه مارس که به هیچ زمان به اتباع خارجی به ترک هند است.

Aatika نیز شکایت کرده است که او برادر گذرنامه کشف و ضبط شد و او در قرنطینه قرار داده شده. در حالی که در قرنطینه هیوز شده بود بارها و بارها تست شده COVID-19 منفی و گزارش تست شد همیشه منفی Tankha ذکر شده در این نامه است.

“خانواده های انگلیسی, دولت و رسانه های بریتانیا شکایت می کند که یک ملی بازداشت شده است برای گسترش COVID-19 و نقض مقررات ویزا بعد از گرفتار شدن در یک مسجد با دیگر مردم که در واقع او را بارها و بارها آزمایش منفی برای COVID-19.

آنها را سرزنش دولت مرکزی برای دادن فرصت به سهیل هیوز به ترک کشور اعلام قفل پایین. سهیل در حال حاضر تسلیم در بوپال پیر زندان مرکزی و درخواست خود را برای وثیقه رد شده است توسط دادگاه” Tankha نوشت: در این نامه است.

کنگره مجلس بیشتر نوشت: به MP سانتی متر “گفت: داستان از سهیل یک مثال از اینکه چگونه دولت و پلیس باید در خود سرزندگی غیرقانونی بازداشت یک تبعه خارجی بدون هر گونه دلیل موجه.

“به نفع عدالت و بین المللی تعارف من درخواست, Madhya Pradesh دولت بلافاصله پس از برداشت غیر موجه دادستان از سهیل به او تخلیه از دادگاه و به او اجازه سفر به انگلستان” نوشت Tankha.

“این یک موضوع داشتن فراملی انشعابات و به طور مستقیم تاثیر می گذارد, رابطه, Madhya Pradesh با انگلستان” Tankha ذکر شده در این نامه است.

کنگره MP نیز محصور کپی از نامه به وزارت امور خارجی.

هنگامی که تماس در موضوع معاون بازرس کل پلیس (حفاری-بوپال) Irshad ولی گفت جدید هند اکسپرس که نگران شده رزرو برای نقض قوانین ویزا و آن را در حال حاضر به دادگاه برای تصمیم گیری که آیا به کمک مالی او به قید وثیقه یا نه.

در ماه آوریل بیش از 60 اتباع خارجی که در شکل بخشی از Tablighi Jamaat گروه در بوپال در مارس بودند رزرو با پنج ایستگاه های پلیس در بوپال برای گسترش مرگبار Coronavirus عفونت تخلف از دستور رسمی و همچنین نقض قوانین ویزا.

بیش از 20 نفر از کسانی که Jamaatis تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 ویروس و بستری در بیمارستان در بوپال در حالی که باقی مانده بودند institutionally قرنطینه.

چند هفته بعد بیش از 60 jamaatis از جمله اتباع خارجی دستگیر شده بودند توسط بوپال پلیس و ارسال به قضایی بازداشت کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im