کنگره MLA Hardip سینگ دنگ استعفا از Vidhan Sabha; کمال نات دولت در مشکل

توسط اکسپرس سرویس خبری

بوپال: در یک ناگهانی توسعه سیاسی در Madhya Pradesh, است که محدود به تکان خوردن حاکم کنگره حزب MLA از Suvasra صندلی مندسور منطقه Hardip سینگ دنگ استعفا از Vidhan Sabha روز پنج شنبه.

Dang دوم-زمان کنگره MLA است که در میان سه کنگره MLAs و مستقل MLA بود که گفته شده به بنگلور توسط BJP رهبران به عنوان بخشی از تلاش برای سرنگونی کمال نات دولت مرکزی هند دولت در روز چهارشنبه.

همچنین در یکی دیگر مرتبط با توسعه, پسر دیگر کنگره MLA و وزیر سابق Bisahu لعل سینگ (که گفته شده به بنگلور) تا به حال تسلیم یک فرد از دست رفته شکایت در TT نگر ایستگاه پلیس در مورد Anuppur MLA گم شده پس از 2 مارس پس از او سمت چپ برای ریپور.

Dang که تنها کنگره MLA از مندسور Lok سبها صندلی خطاب استعفای خود را به Vidhan Sabha سخنران کلیدی منابع رسمی تایید به هند اکسپرس.

تنها سیک MLA در 230-عضو Vidhan Sabha این Suvasra MLA است دیده می شود به محرم نزدیک سابق مندسور MP Meenakshi Natrajan که نزدیک به سابق کنگره ملی رئیس جمهور راهول گاندی.

در استعفای Dang شده در مورد او و مونتاژ مربوط به حوزه های نگرانی که بارها و بارها نادیده گرفته و با وجود یک کنگره, دولت, در دولت پس از 14 ماه.

“هیچ یک از وزرا در دولت ما در حال کمک در آثار مربوط به my constituency و همچنین اجرای متفاوت برنامه های دولت در حوزه. با وجود اینکه تنها کنگره MLA از کل اوجائین بخش در سال 2013, نظر سنجی, و در حال حاضر تنها کنگره MLA از مندسور Lok سبها صندلی نه من ساخته شده یک وزیر و نه حق افتخار به عنوان MLA بود تا به حال به من داده شد. حتی ترتیبات هرگز ساخته شده برای اسکان در من باقی می ماند در بوپال” نوشت: Dang در استعفای.

“من فقط تقصیر به نظر می رسد که من تنها متعلق به کنگره و نه به هیچ یک از جناح رهبری سانتی متر کمال نات, Digvijaya سینگ یا Jyotiraditya Scindia. من شده است با افزایش نگرانی های من با سانتی متر کمال نات سابق سانتی متر Digvijaya سینگ و سابق اتحادیه وزیر Jyotiraditya Scindia اما هیچ کس خطاب نگرانی های من,” او نوشت ،

ارشد کنگره رهبر نارندرا Saluja (همچنین رسانه ها هماهنگ سانتی متر کمال نات) هنگامی که تماس بیش از این موضوع گفت: به عنوان در هر Vidhan Sabha سخنران NP Prajapati “او (سخنران) شنیده است در مورد Suvasra MLA استعفا از مجمع عضویت دارند. اما او (دنگ) است و در عین حال شخصا به ارائه استعفای خود را به من (بلندگو). تنها زمانی که او تسلیم استعفای خود را به من شخصا می توانم بر روی آن عمل مطابق با قانون است.”

به گفته وزیر کمال نات “من شنیده ام در مورد Hardip سینگ دنگ استعفای اما دریافت نکرده اند هر نامه در مورد آن. تا زمانی که من او را ملاقات در فرد اظهار نظر بر سر این موضوع نمی تواند راست باشد.”

از همه مهمتر کنگره MLA استعفای باعث جشن توسط BJP کارگران در مندسور منطقه در روز پنج شنبه شب.

در یک مربوط به توسعه Tej Bhan سینگ است که پسر وزیر سابق و کنگره MLA از Anuppur صندلی Bisahu لعل سینگ شکایت در بوپال است TT نگر ایستگاه پلیس در روز پنج شنبه درباره MLA پدر از دست رفته پس از 2 مارس.

در شکایت MLA پسر به ذکر است که پدر خود را ترک کرده بودند برای ریپور در مارس 2, اما از آن است untraceable و تلفن همراه بیش از حد است صدایی خاموش.

از همه مهمتر هر دو Bisahu لعل سینگ و Hardip سینگ Dang در میان چهار MLAs (سه کنگره و مستقل MLA) که به عنوان در هر کنگره رهبران از جمله سابق سانتی متر Digvijaya سینگ گرفته شد توسط BJP رهبران در روز سه شنبه به یک هتل در Gurugram و سپس با زور و اجبار فرستاده شده به بنگلور توسط یک هواپیمای چارتر در صبح روز چهارشنبه.

سابق سانتی متر Digvijaya سینگ بود ادعا شده در روز چهارشنبه که چهار MLAs بودند با زور و اجبار ساخته شده برای شروع یک 12 نفره اجاره هواپیما در Gurugram صبح روز چهارشنبه توسط BJP رهبران و ارسال به بنگلور پس از ربودن خود تلفن همراه به عنوان بخشی از BJP طرح برای سرنگونی کمال نات دولت است.

در ضمن تنها مستقل MLA Surendra سینگ ‘Shera Bhaiya’ که گفته شد ارسال شده در هواپیمای چارتر بنگلور, گفته های جدید هندی, بیان, بیش, تلفن, پنجشنبه شب که “او رفته است به بنگلور برای درمان دختر خود را و بازگشت به زادگاه خود در برهانپور در عرض یک یا دو روز پس از نماز خواندن در Tirupati Balaji معبد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>