کنگره رهبر Khushbu Sundar ابراز پشتیبانی از آموزش و پرورش جدید در سیاست 2020

توسط ANI

چنای: کنگره رهبر Khushbu Sundar به حمایت از آموزش و پرورش جدید در سیاست (NEP) 2020 در حالی که ساخت آن را روشن است که او ایستاده است متفاوت از آن حزب و او ساخته شده است اظهارات او به عنوان یک شهروند است.

“من ایستاده در #NEP2020 متفاوت از حزب من است و من عذر خواهی به @RahulGandhi جی است که, اما من نه صحبت می کنند و این واقعیت از یک سر تکان ربات یا یک عروسک خیمه شب بازی. همه چیز است و نمی توان در مورد موافقت رهبر خود را, اما در مورد شجاع بودن به صدای افکار خود را شجاعانه به عنوان یک شهروند” Khushbu توییتی.

او قبلا حمایت NEP با به tweeting “#NewEducationPolicy2020 خوش آمدید حرکت می کند.”

جدید آموزش و پرورش سیاست (NEP) تایید شده توسط اتحادیه کابینه در روز چهارشنبه تنظیم شده است به طلیعه چیزی بودن در یک کشت از تغییرات با چشم انداز ایجاد یک سیستم آموزش و پرورش که منجر به طور مستقیم به تبدیل این کشور ارائه با کیفیت بالا و آموزش و پرورش به تمام و ساخت هند یک علم جهانی ابرقدرت.

عمده اصلاحات در آموزش و پرورش مدرسه آورده NEP 2020 شامل universalisation از اوایل دوران کودکی آموزش مراقبت (ECCE), national ماموریت به تمرکز بر سواد اولیه و اساسی حساب هیچ سفت و سخت جدایی میان هنر و علوم نهرها و حذف جدایی بین فنی و حرفه ای و علمی و برنامه و فوق برنامه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>