توسط اکسپرس سرویس خبری

بوپال: مهم گوالیور-Chambal منطقه که به 26 خارج از 34 کرسی های کنگره در Madhya Pradesh, شاهد اختلافات درون حزب حاکم فقط چند ماه قبل از این بسیار مهم انتخابات به Jaura مونتاژ صندلی. دیگر از وفاداران سابق اتحادیه وزیر Jyotiraditya Scindia یکی دیگر از قدرتمند رهبر و نماینده سابق وزیر Aidal سینگ Kansana نیز صحبت کرده است در تهدید آمیز نیست و یک وزیر در کمال نات دولت است.

این همه را با Scindia —احتمالا بزرگترین کنگره رهبر گوالیور-Chambal منطقه — اعلام عمومی در هفته گذشته برای ضربه زدن به خیابان در برابر خود دولت اگر وعده های ساخته شده در سال 2018 سنجی مانیفست نیست برآورده شده است. اما همه چیز در زمان زشت به نوبه خود پس از سانتی متر کمال نات در پاسخ شجاعانه Scindia به آمار خیابان اگر او می خواست انجام دهد. هر چند Nath بعد از بازی کردن این موضوع نبود به اندازه کافی برای جلب رضایت چیز ساییده طبع از Scindia حامیان.

زنان و کودکان Developmen وزیر Imarti Devi (یک Scindia وفادار) اعلام کرد که کل حزب را به دنبال خواهد داشت Scindia اگر او بازدید خیابان.یکی دیگر از Scindia وفادار گوالیور مبتنی بر Mahila کنگره دولت دبیر Ruchi رای Thakur درخواست کرده است که Scindia زنده, Madhya Pradesh Vikas کنگره که تاسیس شد و توسط پدرش در اواخر Madhav رائو Scindia در اواخر 1990s.سابق گوالیور منطقه کنگره دفتر حامل Bal Khande ساخته شده یک سری از نرم افزار-Scindia و ضد دولت اظهارات. او به دادگاه تجدید نظر Scindia وفاداران به ترک دولت و ضربه خیابان ها به راه انداختن جنگ برای Scindia را افتخار.

در همین حال وزیر سابق Aidal سینگ Kansana نیز سخن گفته و تهدید تن بیش از اینکه بارها و بارها نادیده گرفته شده توسط حزب. “من شده است مطمئن باشید در گذشته توسط وزیر ملی و دبیر دیپاک Babaria برای القاء به عنوان وزیر اما خود کلمه است و در عین حال به نوبه خود درست است. بارها و بارها نادیده گرفتن رهبران ارشد مثل من را نمی خواهد خوب برای مهمانی چشم انداز در Jaura.”با توجه به منابع برخی دیگر MLAs از گوالیور-Chambal منطقه از جمله Ranveer Jatav و حزب کهنه KP سینگ Kakkaju بیش از حد نیست و گفته می شود خوشحال با دولت. آگار و Jaura انتخابات بسیار مهم است که کنگره که دارای 114 عضو 230 اعضای مجمع در حال اجرا است دولت با حمایت از هفت متفقین قانونگذاران. اما اگر آن را برنده دوقلو توسط-نظر سنجی آن را 116 اعضای اکثریت خود را در خانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de