توسط PTI

لکنو: این کنگره در روز یکشنبه توصیف BSP رئیس Mayawati به عنوان یک “توییتر behanji” و “undeclared سخنگوی بی جی پی”, “عصبانی با” حزب بزرگ قدیمی را “فعال” تلاش برای کاهش کارگران مهاجر’ بدبختی در میان coronavirus مستند.

کنگره رهبر PL Punia آمار در Mayawati یک روز پس از BSP توصیف راهول گاندی دیدار با کارگران مهاجر یک “درام” در یک زبان گفته می شود که مشابه از BJP.

“زبان و توییتهایی که “توییتر behanji” است که با استفاده از وضوح نشان می دهد که او باعث می شود فشار دهید توجه داشته باشید برای BJP می فرستد و آن را” Punia به خبرنگاران گفت:.

“او احساس می کند عصبانی بیش فعال, تلاش کنگره و دبیر کل پریانکا گاندی Vadra (در کاهش پور گرفتاری در میان lockdown),” او اضافه شده است.

Punia نیز متهم BSP از داشتن یک “ضمنی درک” با BJP در حالی که کنگره SC همراه رئیس Brijlal Khabri گفت: “Mayawati اعلام نشده است سخنگوی BJP.”

“به نظر می رسد ضمنی درک بین BSP و BJP به عنوان هر دو نامیده می شوند راهول گاندی ملاقات با فقیر و کارگران به عنوان درام” گفت: Punia.

Punia همچنین متهم Mayawati از سکوت میان ادعا در افزایش حوادث از حمله به Dalits در طول یوگی Adityanath دولت تصدی در اوتار پرادش.

“لیستی از حملات در Dalits است و آن است که مصرف تحت حمایت دولت است. ما شده اند جمع آوری سوالات و مبارزه در این. اما چرا خود اعلام کرد رهبر Dalits سکوت؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو