در طول فقط 42 ساعت در ماه نوامبر گذشته الیزابت وارن شهر برگزار شد سالن در پنج آیووا شهرستانها. در واقع او برگزار شد 96, آیووا, حوادث در سال 2019 که هشت ماه برای یک سناتور که دولت خانه است از 1300 مایل دور از دس Moines عمده-لیگ لجستیکی آسانسور. سناتور برنی ساندرز, South Bend, شهردار پیت Buttigieg سناتور امی Klobacher و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن را در مقایسه با آیووا رویداد اعداد.

در کل که بیش از 500 ظاهر فقط در یک دولت برای فقط پنج نامزد; برآورد محافظه کار انجمن ها در چهار فوریه مسابقه متحده برای همه 12 نامزدها را به راحتی چهار برابر این تعداد است.

هزاران نفر از وقایع هر یک به دقت برنامه ریزی شده و طراحی شده همه با هدف رانندگی, نظر سنجی, جمع آوری کمک های مالی و پوشش رسانه ای. و پشت هر محل و نامزد نامرئی بازیکنان در ریاست جمهوری اولیه پانوراما: کمپین پیشرفت تیم است. (مرتبط: آخرین 2020 دموکراتیک اولیه نظرسنجی می بیند مایک بلومبرگ خروش گذشته الیزابت وارن به مقام سوم)

CEDAR RAPIDS, IOWA – ژانویه 26: دموکرات نامزد ریاست جمهوری دیابت الیزابت وارن (D-MA) صحبت می کند به مهمانان در طول یک کمپین تجمع در NewBo بازار شهرستان در تاریخ 26 ژانویه سال 2020 در Cedar Rapids, Iowa. 2020 آیووا دموکرات قفقاز برگزار خواهد شد در فوریه 3, ساخت, این اولین نامزدی مسابقه برای حزب دموکرات در انتخاب خود را نامزد انتخابات ریاست جمهوری به صورت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2020 به طور کلی انتخابات است. (عکس از اسکات اولسون/گتی ایماژ)

به عنوان یک پیشرفت من می دانم دست اول است که یک شخصی ملاقات و خوش آمد می گوید در 20-صندلی رستوران و یا یک سقف-بالا بردن گفتار به 4000 نفر در یک کالج fieldhouse زیادی طول می کشد مهارت و اعدام است.

آنچه در آن طول می کشد

آماده هفته ها و گاهی اوقات ماه در پیشبرد یک کمپین برنامه شاهکار اضداد – جزئیات و گسترده استراتژی است. در نظر گرفتن فقط یک روز در شش ماه طرح: نامزد حضور رای دهندگان ثبت نام رالی در شش کد پستی Davenport, آیووا و قبل از آخرین حامیان حتی چپ صندلی خود را نامزد کاروان است که به دوبوک مرکز جامعه و سپس یک VFW سالن در موسکتین.

در پیشبرد مرد fondest رویاهای هر توقف خواهد شد از ویژگی های صدها نفر از هیستریک پیروان و میکروفن است که کار تملق گوی پوشش رسانه ای و فریاد تحسین آمیز از امور مالی تیم به دلیل بی سابقه ای در خط کمک های مالی. که یکی از بی بها ظاهر خواهد فشار نامزد بصورتی پایدار و محکم بر بالای در 21 کد پستی و نشان دادن به همه که مبارزات انتخاباتی غیر قابل توقف است در راه به پیروزی.

هنر پیشرفته

اما به واقع این هنر پیشرفت کمی کمتر پر زرق و برق. که داونپورت رالی واقعا شروع به چند روز قبل. پیشرفت تیم آمد و با هم از چهار نقطه قطب نما برای گذشتن از این شهر ممکن است به دنبال در سالن های سرپوشیده و یا فضای باز. (بله حتی در آیووا یا نیوهمپشایر در ژانویه: به یاد بیاورید آن زمان سناتور اوباما در انتخابات ریاست جمهوری اعلام و در تاریخ 11 فوریه 2007 در اسپرینگفیلد ایلینوی در دمای 15 درجه 9 با لرز باد.) سایت ملاحظات لژیون: این سالن بیش از حد بزرگ برای پر کردن و یا بیش از حد کوچک telegraphing به مطبوعات است که نامزد نمی توانند در قرعه کشی یک جمعیت ؟ (مرتبط: 2020 دموکراتیک امیدوار سرزنش آیووا سیل و گردباد در تغییر آب و هوا. چه دانشمندان می گویند؟)

DAVENPORT, IA – دسامبر 05: حزب جمهوری خواه نامزد انتخابات ریاست جمهوری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند به مهمانان جمع آوری شده برای یک رویداد کمپین در دره می سی سی پی Fairgrounds در دسامبر 5, 2015 در دونپورت, Iowa. مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه منجر به اکثر نظر سنجی ها در مسابقه برای حزب جمهوری خواه نامزدی برای ریاست جمهوری. (عکس از اسکات اولسون/گتی ایماژ)

پس از یک سایت انتخاب شده است فروشندگان محلی در حال استخدام برای ساخت یک مرحله با سایه و روشنایی بی عیب و نقص تجهیزات صدا; مطبوعات risers در حال ساخته فقط در سمت راست زاویه و ارتفاع برای گرفتن نامزد قابل توجه افت حقه پر از اشک و متنوع حامیان. محلی آتش تنفس حامیان اعزام میشوند در یک جنگ صلیبی برای پیدا کردن به اندازه کافی به بدن پک یک مرکز یا یک جزئی-لیگ بیس بال استادیوم. کارکنان در حال ارسال به بازار های محلی و فدرال اکسپرس فروشگاه برای طراحی و چاپ بلیط و بروشور و پلاکارد برای رالی; مرد دیگری دیسک و درایوهای به ایده آل پیدا مسیر از فرودگاه که در آن نامزد می رسد; اجاره وانت امن برای کمپین کارکنان و مطبوعات پس از نامزد. دیگران تماس ایمیل و شفاعت برای حضور هر خبرنگار در 50 مایلی.

بازی و برنامه C

پس از آن به عنوان پیشرفت بچه ها قرار داده و آن را بازی بعد. این تیم شده است تا تمام شب اضطراب و تمرین و تکرار دوباره و دوباره. همه چیز در محل تنظیم شده است و به نظر می رسد مثل هیچ چیز می تواند به اشتباه. جز این که هر چیزی می تواند اتفاق می افتد. سیستم صوتی به طور ناگهانی است nonstop بازخورد اصلی اتفاقی می افتد و در یک ناهموار بخشی از مرحله وجود صندلی های خالی در کاروان بازدید ترافیک سنگین مطبوعات ون از دست داده می شود یک جمعیت گرم کردن شخص نمی خواهد خفه شو و hecklers از ظهور یک رقیب انتخاباتی. یک لحظه می تواند عذاب یک رویداد.

به همین دلیل است که پیشرفت بچه ها همیشه باید یک برنامه C, حتی اگر آن را برنامه ریزی شده است.

یک بار در مریتا, اوهایو, من در پیشبرد و تیم 90 دقیقه قبل از مبارزات انتخاباتی هواپیما فرود آمد به ما گفتند نامزد اصرار بر داشتن گلدانی گیاهان بنت قنسول حلقه لبه مرحله.

بررسی کنید. من مسابقه به نزدیکی خارج شده و خرید هر بنت قنسول فروشگاه شده و در حالی که بارگذاری آنها را در یک مسطح کامیون دست تصویب یک صفحه نمایش از گل رز قیمت به حرکت در نیمه خاموش. پیشبرد مرد شهود نیست نابغه در ضربات: من خرید هر دسته. به عنوان من hustling poinsettias بر روی صحنه ما یک تماس از مدیر کمپین ما عاشق هدیه برای یک گروه پشتیبانی, تیم, سفر در هواپیما. شما آن را حدس زده – یک دسته گل رز برای هر زن جوان است.

که پیش می رود حق

وجود افسانه در این بازی که کشیده اید خاموش باور نکردنی موفقیت: مورت انگلبرگ مرتب جولای 1992 شش روزه تور اتوبوس نامزد بیل کلینتون و همسر در حال اجرا گور گرفت زیر کنوانسیون دموکراتیک در نیویورک گسترش این حرکت و کمک به بلیط افزایش 20 درصد در یک ماه.

اوباما در مبارزات انتخاباتی رسمی الهام Mastromonaco هماهنگ سپس ضبط-تنظیم اکتبر 18, 2008 تجمع در زیر St. Louis قوس جذب حیرت انگیز 100,000 هواداران (که همان روز من در حال کمک به راه اندازی یک تجمع در فیلادلفیا برای dispirited 250). Mastromonaco شکست رکورد او را یک هفته بعد در دنور با یک رویداد جذب حدود 140,000 شرکت کنندگان.

ما دموکرات نامزد ریاست جمهوری ایلینوی سناتور باراک اوباما استقبال هواداران در طول یک تظاهرات در زیر طاق دروازه در St Louis, میسوری, اکتبر 18, 2008. AFP PHOTO/امانوئل Dunand (عکس اعتبار باید به عنوان خوانده شده امانوئل DUNAND/خبرگزاری گتی ایماژ)

به محض سیاسی دیوانگی و یک رویداد است که می presage آینده کمپین توقف جورج Gigicos ارشد از پیش برای آن نامزد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نظارت یک اوت 21, 2015 رالی برای بیش از 30000 در Ladd-پیبلس ورزشگاه Mobile, آلاباما, بزرگترین جمعیت در سال 2016 توافق اولیه است.

و هنگامی که آن را اشتباه می رود

نمادین ترین و تاسف پیشرفت تیم شکست (ارتفاعات استرلینگ 18 سپتامبر 1988) منجر به عکس از یک کلاه ایمنی-پوشیدن مایکل Dukakis در برجک از M1 Abrams tank. حتی 25 سال بعد سیاسی داستان آن را همه می گوید: Dukakis و مخزن: ساخت یک فاجعه سیاسی است.

کمتر شناخته شده اما فقط به عنوان دردناک بود باب دل در تاریخ 18 سپتامبر سال 1996 در Chico, CA, با تکیه بر نا امن نرده و سقوط کردن از یک مرحله تقویت سن استعاره در یک مسابقه در برابر یک واقعا پر جنب و جوش بلیط. (مرتبط: ESPN College GameDay خواهد بود در ایالت آیووا/آیووا بازی در ایمز (ames))

هر دو موفقیت و شکست سناریوهای مصرف یک پیشرفت با فوریه مسابقات با قرار دادن این تیم از تمام 12 نامزد در دریچه گاز کامل. از ایمز (ames) به ایکن های تقلا با هر رویداد یک شانس برای یک نامزد برای گرفتن رعد و برق را در یک بطری اثبات مبارزات انتخاباتی خود را در آتش و حرکت به ماه مارس است. هر روز برای ماه آینده است روز بازی.

جف Nelligan کار کرده و سه نفر از اعضای کنگره بود دو بار ریاست جمهوری منصوب و به عنوان یک پیشرفت در شهرداری کنگره ریاست جمهوری و ملی کمپین حمایت. او نویسنده چهار درس از من سه پسر: چگونه شما می توانید بالا بردن انعطاف پذیر کودکان و نوجوانان و می نویسد: در ResilientSons.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im