عکس: فایل های

مبارزه با سرطان در سن 70, نعیم ul Haque — یکی از ارشد ترین اعضای PTI و از نزدیکان نخست وزیر Imran Khan —گذشته خود را در کراچی در روز شنبه.

PM عمران و بسیاری از دیگران ابراز غم و اندوه پس از اخبار را شکست که Haque گذشته بود.

PM عمران, یک دوست نزدیک مرحوم گفت که او “ویران” با دوست نزدیک خود را به مرگ.

“او یکی از 10 موسس اعضای PTI و تا کنون بیشتر وفادار” نخست وزیر نوشت. “در 23 سال از PTI را سختی ها و او به من ایستاده بود. او همیشه وجود دارد برای حمایت هر زمان که ما در ما پایین ترین جزر.”

“در دو سال گذشته من تو را دیدم او را به جنگ سرطان با شجاعت و خوش بینی” PM عمران نوشت.

PML-N جمهور Shehbaz Sharif نیز پرداخت خود را احترام به مرحوم.

“بسیار غم انگیز به شنیدن در مورد درگذشت نعیم-ul-Haq. من عمیق تسلیت به خانواده داغدیده و PTI. خدا استراحت روح خود در صلح!” او در توئیتر خود نوشت.

رئیس جمهور عارف Alvi وی تسلیت گفت: “یک لذت به او را شناخته شده است به عنوان یک دوست نزدیک به 40 سال گذشته. ممکن است روح خود را استراحت در صلح و خداوند به قدرت خود را به خانواده, به این از دست دادن.”

وزیر امور خارجه شاه محمود قریشی گفت: “او [طرفدارحق] تعهد به حزب و خدمات به PTI ارزشمند بودند. او بزرگ بود و باید از دست رفته است. ممکن است روح او در آرامش استراحت.”

فرماندار سند عمران اسماعیل گفت که او انده به شنیدن در مورد طرفدارحق عبور.

فرماندار پنجاب چودری محمد سرور ابراز غم و اندوه در طرفدارحق مرگ گفت: “او مرد بزرگی بود که همیشه صحبت در مورد بهبود از کشور است.”

وزیر ارشد خیبر پختونخوا محمود خان ابراز غم و اندوه بیش از طرفدارحق وفات کرد و گفت که او ایستاده بود با خانواده متوفی در این زمان مشکل.

وزیر فدرال برای دفاع پرویز ختک و ابراز غم و اندوه بیش از طرفدارحق مرگ غم انگیز .

در صدای جیر جیر خود را, او نوشت: “بسیار غم انگیز به شنیدن در مورد نعیم ul طرفدارحق مرگ است.او یک دارایی برای حزب.”

وزیر فدرال برای حقوق بشر شیرین مزاری گفت: “نمی توانم تصور PTI بدون نعیم رک و پوست کنده! بسیاری از خاطرات فوق العاده آمدن سیل.”

فدرال راه آهن وزیر شیخ رشید ابراز اندوه عمیق و غم و اندوه بیش از وفات گفت: “PM عمران دهکدهای از دست یک دوست واقعی امروز. طرفدارحق خدمات برای توافق هسته ای همیشه در یاد می شود.”

مشاور ویژه ساعت برای اطلاعات و پخش دکتر Firdous عاشق Awan ابراز غم و اندوه گفت: “نعیم-ul-Haq را مرگ غم انگیز تا به حال ایجاد یک خلاء است که نمی تواند پر شود به راحتی.”

پنجاب اطلاعات وزیر فیاض Chohan گفت:”Haque من بانی خیر و برادر بزرگتر. او یک شخص مناسب و معقول.”

PPP رهبر Syeda Shehla رضا گفت که ممکن است خدا ببخشد Haque و مخلوقات او است ،

سخنران مجلس ملی اسد Qaiser همچنین ابراز غم و اندوه در PTI رهبر جويد.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im