کامل مستند های اعمال شده در Raiwind به عنوان اعضای مذهبی جمع آوری تست مثبت برای COVID-19

فایل

Raiwind شهرستان قرار داده شده است تحت قرنطینه پس از چند تن از اعضای مذهبی جمع آوری و مورد آزمایش قرار postive برای coronavirus پنجاب به پلیس گفت: روز سه شنبه.

اجرای قانون تعطیل عمومی و فروشگاه های پزشکی در حالی که هیچ کس مجاز به ترک خانه های خود.

حتی در حال حاضر بیشتر از 2200 نفر از tableeghi جماعت در حال حاضر در این تجمع گفته است.

مجاور به Raiwind شهر tableeghi مسجد که در آن مشکوک شد که 50 نفر قرارداد بسته اند ویروس. پس از غربالگری کشف شد که 27 فراموش ویروس.

بسیاری از مردم یا معطوف شده به کالا شاه کاکو قرنطینه تسهیلات و یا یک مرکز قرنطینه در قصور.

یک تیم از پزشکان در حال حاضر از ادامه تست از مردم برای تعیین اینکه آیا وجود دارد بیشتر افراد آلوده.

IG سند هدایت پلیس به قرنطینه tableeghi جماعت اعضای

بازرس کل پلیس سند مشتاق Mahar دستورات صادر شده برای پلیس سند به قرنطینه tableeghi جماعت اعضای هر کجا که پیدا کردن آنها در استان است.

او گفت که پولیس باید جمع آوری اطلاعات در مورد tableeghi جماعت مراکز و اعضای زمینه های مربوطه خود را. Mahar گفت که پلیس باید اطمینان حاصل شود که tableeghi جماعت اعضای ارائه مواد غذایی ضروری است و باید آن را تضمین است که افراد جدید نیست و پیوستن به آنها را.

او کارگردانی superintendents پلیس به کار با مقامات بهداشتی برای اطمینان از ویروس موجود است و مانع از گسترش بیشتر است.

550 قرار داده و به قرنطینه پس از یک آزمون مثبت

به عنوان بسیاری از 550 اعضای Tableeghi جماعت از جمله 26 خارجی از اندونزی, تونس, نیجریه, افغانستان, چین و کشورهای دیگر بودند قرنطینه در سکر و حیدرآباد مساجد پس از تایید coronavirus مورد گزارش شده در حیدرآباد در میان یکی از همکاران خود را.

یک مارس 30 گزارش گفت: یک جوان چینی ملی Mubbashir سن 30 و بخشی از tableeghi جماعتوارد مسجد به نام مسجد نور در Qasimabad منطقه حیدرآباد از Raiwind و آزمایش مثبت برای کوروناویروس. او معطوف به قرنطینه مرکز بیمارستان مدنی حیدرآباد.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>