شکایات دریافت شده از غرب بنگال در کیفیت RT-PCR kits: ICMR

توسط PTI

دهلی نو: این ICMR دریافت شکایات مربوط به تکرار آزمایش از بیماران در بنگال غربی به عنوان RT-PCR kits شد به درستی کار نمی کند آن روز دوشنبه گفت:.

موقت ترتیبات ساخته شده اند به طوری که برای فعال کردن دولت برای رسیدگی به بحران آن اضافه شده است.

پرداختن به آن جلسه توجیهی روزانه در COVID-19 رئیس اپیدمیولوژی و بیماری های مسری در شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) رامان R Gangakhedkar گفت: RT-PCR کیت تایید شده توسط FDA در ایالات متحده.

RT-PCR و آزمون استاندارد طلا را برای خط مقدم تست برای COVID-19.

“آنها (غرب بنگال) شکایت کرده است که RT-PCR kits شد به درستی کار نمی کند چرا که آنها تا به حال به انجام تکرار انجام شد.

“یکی به نگه داشتن در ذهن که این کیت نیاز به نگهداری کمتر از 20 درجه سانتیگراد حرارت. اگر درجه حرارت بالاتر مناسب نتایج آزمون هستند به دست آمده است. شکایت در مورد تکرار testings ممکن است بوجود آمده اند پس از تکنسین ممکن است نگه داشته کیت و سعی آزمون در دمای اتاق.

“ما گفت: West Bengal دولت که کیت استفاده می کنیم در NIV کافی برای 10000 تست و این کیت در دسترس هستند در NICED کلکته” Gangakhedkar گفت که اینها بودن ارائه شده به صورت موقت استفاده کنید برای فعال کردن حالت مقابله با بحران.

پاسخ به یک سوال در سریع آنتی بادی آزمون آینده تحت اسکنر بیش از مسائل مربوط به کیفیت او گفت: سریع تست استفاده می شود برای تشخیص فردی در سراسر جهان.

“سریع تست آنتی بادی استفاده می شود برای تشخیص فردی به عنوان ما نمی دانیم که چگونه قدرتمند این آنتی بادی توسعه یافته خواهد بود در برابر ویروس.

این می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای نظارت و سازگار اشتباهات را تحت تاثیر قرار دهد و ارزیابی از عفونت در روند اپیدمیولوژیک نظرسنجی” Gangakhedkar اضافه شده است.

هند تهیه پنج لاخ سریع تست آنتی بادی کیت از چین در هفته گذشته و این شد که توزیع به آمریکا و در مناطق با بار عفونت وزارت بهداشت خبر داد.

در مورد برخی از کشورهای نگرانی بیش از کیفیت کیت Gangakhedkar گفت سریع آنتی بادی آزمایش CE-IVD مورد تایید و تست کیفیت در حال حاضر انجام می شود به بررسی حساسيت و ويژگی به عنوان مدعی و آنها یافت می شود رضایت بخش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im