جامعه انتقال را آغاز کرده است در هند: Virologist دکتر یعقوب جان

بیان اخبار سرویس

مشهور virologist و استاد سابق ویروس شناسی مسیحی کالج پزشکی (CMC) وللر Dr T یعقوب جان خواستار مرکز و دولت به اذعان جامعه انتقال و اجرای تدابیر شدید. او صحبت می کند به Rohit Kumar تار و مار این ویروس در رفتار و چالش های ناشی از بازگشت مهاجران

چند نفر در Odisha باید آزمایش مثبت بیش از یک ماه پس از بازگشت از ویروس-آمار متحده است. با کمال تعجب همه آنها بدون علامت هستند. آیا رمان coronavirus هنوز یک دوره کمون 14 روز و یا به آن نیاز دارد relook?

ما نمی توانیم فرض کنیم که آنها آلوده در ایالات متحده آنها از سفر. آنها می تواند هر یک از آنها آلوده کردم در هر نقطه پس از آنها شروع به سفر خود را. جامعه انتقال آن است.
به عنوان برای دوره کمون آن معنی است که بازه زمانی در روز از زمان عفونت به زمان شروع علائم است. بله 3 تا 14 روز در اکثر موارد. به ندرت دیگر – سه هفته یا کمی طولانی تر حتی.

مرکز و ICMR ادامه برای فرار از این موضوع از جامعه انتقال است. چه نظر ؟ هنگامی که جامعه انتقال شروع در هند ؟

Dr T یعقوب جان
استاد سابق
Virology, CMC وللر

به نظر من تامیل نادو مورد شناسایی شده در مارس 18, اشاره, جامعه انتقال است. A 20-year-old سفر با قطار از دهلی نو و تا به حال هیچ تماسی با هر گونه شناخته شده آلوده به فرد است. او توسعه یافته علائم در چنای و آزمایش مثبت است. در مارس 19, 52 سال درگذشت در کلکته با آزمایشگاه تایید Covid-19. خانواده اش را تکذیب کرد هر سفر history یا تاریخچه تماس. مثال دیگری از ثابت جامعه انتقال است.

چندین موارد دیگر بیش از حد. به عنوان یک ناظر مستقل من می دانم که جامعه انتقال اجتناب ناپذیر بود اما شواهد مستند شد از اواسط ماه مارس. دولت باید اذعان جامعه انتقال و اجرای مناسب اقدامات حفاظتی شخصی به شدت.

هند عبور 50,000 موارد علامت در سه ماه. آیا شما هر گونه طرح? هر برآورد در نظر موارد و مرگ ؟

شناسایی شماره یک ‘قسمت’ از ‘کل’. ما نمی دانیم ” کل ” یا واقعی بار از عفونت مگر ویژه مطالعات در حال انجام است. ما شناسایی کوچکی راه ما آزمایش شد – شاید تنها 10 درصد (pc). تا به حال ما رفته پس از نظر بالینی تشخیص داده Covid موارد برای آزمایشگاه تست ما را تشخیص داده به مراتب بیشتر عفونت. اگر 10 pc و سپس کل پنج لاخ. اگر پنج pc و سپس کل 10 لاخ. اگر 20 کامپیوتر, سپس آن را 2.5 لاخ. احتمال است که بین پنج تا 30 کامپیوتر – فقط حدس می زنم.

باید مستند و مهار اقدامات آغاز شده توسط مرکز و کشورهای موثر بوده است در شامل گسترش یابد ؟ آنچه بیشتر باید انجام شود ؟

اجتماعی بسیج شد و مهم ترین بخش از تمرینات. اما حتی در حال حاضر این مهم از دست رفته بخشی از استراتژی کلی. به این معنی شفافیت کامل و موثر اشاعه اطلاعات به بیرون کشیدن خود به خودی مشارکت مردم. ارائه اطلاعات معتبر, جزییات اپیدمی پاسخ چه صورت و چه مستند برای, و غیره. سپس درخواست شهروندان به شرکای مداخلات همراه با دولت است. یادگیری از کرالا ، مردم هنوز هم همچنان به دست انداختن هنجارها با مصونیت از مجازات. اگر جهانی ماسک است که حکومت پس از آن دولت می تواند از شهروندان به پلیس هر یک از دیگر. غالب وضعیت بسیار نگران کننده به تماشای.

بیش از 85 درصد از Covid مثبت مردم بدون علامت در Odisha. همین است ؟ دارای حدت تضعیف و یا ویروس جهش یافته و به کمتر فشار قوی در دولت ؟ افرادی هستند که با داشتن ایمنی بهتر به دفع ویروسی تاثیر?

چیزی که مرتب سازی بر اساس. که ماهیت واقعی این عفونت است. در سطح جهانی 80 pc از همه آلوده بدون علامت هستند. اضافی پنج pc ممکن است قبل از علامت’ معنی در دوره کمون و ممکن است دچار تب و سرفه در آینده یک یا دو هفته. هیچ شواهد قابل تشخیص جهش در هند شرایط را تحت تاثیر قرار virus رفتار. تا کنون همه یک کلاد یا یک ژنوتیپ. جهش بسیار تحت تاثیر قرار نمی حدت.

SARS-CoV-2 عفونت است که به عنوان بد نیست که مردم فکر می کنم. مرگ و میر کمتر از 5 pc. مرگ است که عمدتا در افراد مسن و کسانی که با قلبی مزمن ریه یا بیماری های کلیوی – نام شرکت-عوارض. پس از جمعیت هند است که عمدتا جوان ترین مردم امن هستند. اما پس از آنفولانزای همه گیر مرگ و میر تنها 0.1 pc Covid است 10-50 برابر بیشتر قاتل.

مهاجران را به ایجاد یک چالش بزرگ برای Odisha که تا به حال گزارش شده کمتر از 100 نفر تا عودت از غرب بنگال و گجرات دارای عقاید اعداد. چه می تواند پیشنهادات خود را برای برخورد با آن است ؟

دولت مرکزی ترویج رشد عفونت و اپیدمی نه متوجه مشکلات مهاجر کار. یک راه حل ساده به مدت چهار روز از هشدار و ترتیب خانه بازگشت در منظم و برنامه ریزی شده قبل از اینکه مستند به اجرا گذاشته شد.

در صورتی که انجام نمی شد تاسف واقعیت باقی می ماند که کسی در بالا بود و نه صالح به اندازه کافی برای توصیه به دولت بود یا از ترس به گفتن حقایق را بدون ترس و یا مشاوره رد شد. تحت این شرایط من فکر می کنم تنها همه افراد با تب و سرفه’ نیاز به آزمایش می شود و اگر مثبت خانه سخت قرنطینه و دلسوز مالی و حمایت غذایی. روزانه تلفن تماس فوری برای بستری شدن در بیمارستان اگر تنفس مشکل توسعه و شديد شود. هر کس آلوده است باید تحت سخت خانه قرنطینه با روزانه یک بار تلفن گزارش مربوط به دکتر دولتی یا خصوصی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im