کشورهای مشترک المنافع امتیاز از نور جایزه اعطا شده به پاکستان داوطلبان

ملکه الیزابت دوم افتخارات پاکستان داوطلبان برای خدمات خود را در طول coronavirus. — انگلیسی, کمیسیون عالی اسلام آباد

اسلام آباد: علیاحضرت ملکه الیزابت در شنبه مفتخر دو برجسته پاکستانی داوطلبان با کشورهای مشترک المنافع امتیاز از نور جایزه طی یک تماس تلفنی توسط کمیساریای عالی بریتانیا Dr مسیحی ترنر.

با توجه به بیانیه ای از کمیسیون عالی اسلام آباد این جایزه به Huzaifa احمد (از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Rizq) و سید Hassaan عرفان (مدیر اجرایی Rizq) به رسمیت شناخته شده کار خود را ارائه امنیت غذایی به جوامع محلی به ویژه در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“تماس با علیاحضرت ملکه نیز مشخص شده داوطلبانه ملی هفته در انگلستان جشن سالانه قدرت و مشارکت داوطلبانه” آن را بخوانید.

ملکه الیزابت دوم افتخارات پاکستان داوطلبان برای خدمات خود را در طول coronavirus. — انگلیسی, کمیسیون عالی اسلام آباد

Huzaifa و Hassaan اجرا اجتماعی سازمانی Rizq که آغاز شده به عنوان یک پروژه دانشگاه در سال 2015 با هدف حصول اطمینان از گرسنگی رایگان پاکستان با توزیع مواد غذایی بیش از حد به آسیب پذیر ترین.

در طول بیماری همه گیر کوروناویروس و در ماه مبارك رمضان Huzaifa و Hassaan بسیج شبکه ای از بیش از 3000 داوطلب به توزیع بیش از 2.2 میلیون وعده های غذایی به سراسر 23 شهرستانها.

در این راستا Huzaifa احمد گفت: “مواد غذایی اساسی نیاز است. برای هر انسانی برای رسیدن به خود واقعی و بالقوه مهم این است که این حق اساسی را در دسترس و مقرون به صرفه و در دسترس است.

“من می خواهم برای تشکر از مشترک المنافع برای به رسمیت شناختن تلاش های ما و ارج نهادن به ما با این جایزه است. من می خواهم به اختصاص این برای ما شگفت آور داوطلبان و Rizq قهرمانان.”

ملکه الیزابت دوم افتخارات پاکستان داوطلبان برای خدمات خود را در طول coronavirus. — انگلیسی, کمیسیون عالی اسلام آباد

سید Hassaan عرفان افزود: “ما باید مواد غذایی بیشتر از همیشه قبل از در عین حال مردم بیشتر از همیشه گرسنه هر روز. همه ما یک مسئولیت فردی برای از بین بردن گرسنگی – هیچ کس نباید بدون یک وعده غذای روزانه.

“این جایزه ادای احترام به مردم پاکستان از داوطلبان در پاکستان و ما به سنت قوی از کمک به یکدیگر است.”

انگلیسی کمیساریای عالی Dr مسیحی ترنر CMG گفت: “این یک افتخار برای شنیدن اعلیحضرت او تشخیص Rizq قابل توجه کار برای مقابله با ناامنی غذایی. لحظات مثل این نمونه هایی از این عمیقا مثبت روابط میان بریتانیا و پاکستان و کشورهای مشترک المنافع”.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>