کمیته تنظیم در مرمت 4G خدمات بدون تحقیر شده: مرکز J&K بگویید SC

توسط PTI

دهلی نو: مرکز و جامو و کشمیر دولت گفت: روز پنج شنبه دادگاه عالی است که کمیته ویژه ای راه اندازی شده است که در هر دادگاه بخشنامه در موضوع مرمت 4G خدمات اینترنت در قلمرو اتحادیه.

دادستان کل K, K, N, در حالی که این ادعا که حوادث تروریستی در حال افزایش وجود دارد گفت: یک نیمکت رهبری عدالت N V Ramana که هیچ تحقیر ساخته شده است در برابر مقامات به عنوان آنها باید با پیروی از رهنمود از دادگاه راس.

در مه 11, بالا دادگاه دستور داده بود راه اندازی یک “کمیته ویژه” رهبری اتحادیه دبیر خانه به در نظر گرفتن درخواست برای ترمیم 4G خدمات اینترنت در J-K, گفت, امنیت ملی و حقوق بشر باید به صورت متعادل در نظر گرفتن این واقعیت که دانشگاه تهران بوده است “گرفتار با ستیزه جویی”.

اینترنت با سرعت بالا در J-K متوقف شده است و از ماه اوت سال گذشته زمانی که این مرکز اعلام کرده بود لغو آن وضعیت خاص و انشعاب از دولت به دو UTs — لاداخ و جامو و کشمیر.

در طول این جلسه در روز پنج شنبه نیمکت نیز متشکل از قضات R S ردی و B R Gavai خواسته مرکز و J-K دولت به فایل گواهی حسن در عرض یک هفته جزئیات راه اندازی کمیته و همچنین تصمیمات گرفته شده توسط آن در بررسی سفارشات محدود کردن 4G خدمات اینترنت وجود دارد.

دادگاه راس بود شنیدن یک درخواست به دنبال شروع تحقیر دادرسی در برابر اتحادیه خانه وزیر و رئیس دبیر J-K برای ادعایی خود را “عمدی نافرمانی” در مطابق با دادگاه مارس 11 سفارش.

ارشد مدافع Huzefa احمدی ظاهر می شود برای درخواست ادعا کرد که سفارش شده است با پیروی و مقامات نمی شد در پاسخ به این نمایندگی ها را در برابر تعلیق 4G خدمات اینترنت.

او گفت: پس از دستور تصویب توسط مقامات در حال منتشر نشده هیچ کس نمی تواند آنها را به چالش قبل از دادگاه.

به این نیمکت مشاهده سفارشات تصویب توسط کمیته باید در مالکیت عمومی است.

Venugopal ظاهر می شود برای این مرکز گفت که دستور تعلیق 4G خدمات اینترنت منتقل شده اند پس از موعد برنامه از ذهن است.

وکیل عمومی Tushar مهتا ظاهر می شود برای J-K دولت نیز گفت: نیمکت که کمیته ویژه در حال حاضر راه اندازی شده است.

احمدی گفت: apex دادگاه که فقدان 4G سرعت اینترنت تحت تاثیر مردم وجود دارد از جمله در کلاس های آنلاین برای دانش آموزان, تجهیزات پزشکی, تجارت الکترونیک و خرید آنلاین.

با اشاره به بیانیه های قبلی اتحادیه خانه وزیر احمدی استدلال او گفت که تروریسم در پایین ترین سطح از سال 1990 در کشمیر.

تحقیر درخواست ثبت توسط بنیاد های حرفه ای رسانه ها ادعا کرده است که مقامات مربوطه هنوز تشکیل کمیته ویژه در راستای بالا دادگاه باشد.

“این است که با احترام فرستاده شده که چنین سهل انگاری نگرش به خصوص در طول یک بیماری همه گیر بهداشت (COVID-19) و انسان دوستانه بحران نقض هر دو نامه و روح این دادگاه قضاوت. و به مقدار عمدی نافرمانی از این دادگاه قضاوت و سفارش که تا به حال گرفته قضایی اطلاع از نگرانی های مربوط به این جریان همه گیر و سختی است که ممکن است در مواجهه با مردم جامو و کشمیر” تقاضای ادعا کرده است.

این ادعایی است که مقامات وظیفه موظف به اجرای دادگاه جهت, اما آنها نتوانسته اند به اطلاع و تسهیل عملکرد کمیته ویژه.

“جهت از این دادگاه شده اند شتابزده نادیده گرفته و پاسخ دهندگان را عمدا نافرمانی وظیفه خود را برای اجرای این دادگاه جهت که آنها محدود شد و تا به حال انجام شده برای پیاده سازی و بنابراین باید برگزار شود در تحقیر از این دادگاه” تقاضای ادعا کرد.

آن را نیز خواست apex دادگاه احضار اتحادیه خانه وزیر و رئیس دبیر UT جامو و کشمیر به توضیح موقعیت خود را با توجه به اتهام عدم رعایت دادگاه جهات.

آن گفت که جامو و کشمیر دولت تا به حال در 27 مه تصویب دستور ادامه محدودیت بر روی تلفن همراه سرعت اینترنت به 2G در تمام ولسوالی در سراسر UT بدون هیچ گونه محدودیت زمان و یا منطقه است.

آن گفت: درخواست فرستاده بود یک نماینده به کمیته ویژه در خصوص مارس 27 سفارش, اما آنها هنوز موفق به دریافت هر گونه تشکر و قدردانی از دریافت آن است.

علاوه بر تحقیر درخواست این درخواست نیز ثبت برنامه به دنبال دستورالعمل ها را به مقامات اطلاع اساسی از کمیته ویژه ظرف سه روز کاری.

این برنامه به دنبال موقت جهت به قدرت برای بازگرداندن 4G خدمات اینترنت تلفن همراه در جامو و کشمیر در انتظار اختیار درخواست و همچنین تصمیم کمیته ویژه.

دادگاه قبلا گرفته شده یادداشت ارسالی از مرکز که پیوسته نفوذ خارجی نفوذ افراط گرایی خشونت آمیز و مسائل ملی و تمامیت شایع در J-K.

راس دادگاه مه 11 سفارش آمده بود در درخواست ثبت شده توسط بنیاد رسانه ای حرفه ای و دیگران به دنبال ترمیم خدمات 4G در دانشگاه تهران.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im