کمدین جان الیور flays مودی بیش از کا, شرایط قانون ضد اسلامی


انگلیسی, کمدین جان الیور ناودان نخست وزیر مودی بیش از این بحث تابعیت متمم قانون (CAA) که باعث مرگبار اعتراضات در سراسر هند در دو ماه گذشته.

در آخرین قسمت از معروف خود را در امور جاری نشان می دهد ‘در هفته گذشته امشب در HBO آقای الیور تحویل 18 دقیقه مبین از کا که به نظر می رسد صدای میلیون ها نفر از مردم در اعتراض به دولت هند برای آن ستیز حرکت می کند.

افسانه ای میزبان گرفت تا مهم ترین مسئله حقوق بشر در خود را نشان می دهد و با انتقاد از کا تشریح آن به عنوان ضد اسلام قانون است.

“مودی و حزب او ممکن است در مورد به میلیون ها نفر از مسلمانان از تابعیت. و آنها این کار را در یک پرسش هوشمندانه دو قدم راه” کمدین گفت: تبیین ارتباط بین کا و ملی برنامه ریزی ثبت نام از شهروندان (NRC).

قسمت ارسال John Oliver روند در توییتر گردآوری هزاران توییت با اصرار بسیاری از مردم به تماشا و به اشتراک گذاری این کلیپ به طور گسترده ای.

در این خبرنامه آمده است که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و همسرش, Melania در 36 ساعت سفر رسمی به هند است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>