بیرون آمدن از مخفیگاه خود را دریافت آزمایش آسام دولت می گوید Tablighi شرکت کنندگان

بیان اخبار سرویس

گواتی: این آسام دولت در روز شنبه تجدید نظر به گریزان شرکت کنندگان در دهلی Tablighi مرکز جماعت به بیرون آمدن از مخفیگاه خود و تست شده است.

دولت وزیر بهداشت Himanta Biswa سرما گفت: لیست Tablighi شرکت کنندگان از دولت بود و بزرگتر شدن روز به روز.

“این Nizamuddin قسمت در حال تحول است و ما نتوانسته اند آن را به پایان برساند. ما درخواست تجدید نظر به Tablighi Jamaat منطقه نمایندگان برای آخرین بار به ما لیست خود را (از شرکت کنندگان). آنها تمدید نمی شود این نوع حمایت به دولت آنها باید” سرما گفت.

او گفت که او درخواست کرده بود تمام منطقه دادستانی و superintendents پلیس برای صحبت کردن با جماعت رهبران و پیدا کردن دقیقا چگونه بسیاری از مردم با حضور در جماعت. او ابراز نگرانی می کند که بیشتر COVID-19 موارد مثبت بودند در حال ظهور در سراسر آسام.

“ما تا به حال ارسال نمونه از 812 نفر مربوط به Nizamuddin جماعت و اعضای خانواده خود را برای تست های آزمایشگاهی. بیست و چهار مورد یافت شد مثبت و 636 منفی است. نتایج 152 نمونهها در انتظار. این افراد که تست منفی در حال قرنطینه و آزمایش می شود دوباره پس از 14 روز است”.

از 25 نفر که تست مثبت در آسام تنها یک هیچ Nizamuddin لینک. مرد بازگشت و به گواتی از دهلی نو در مارس 1 و آمد در تماس با حداقل 111 نفر است. همه آنها در حال قرنطینه.

آپارتمان – اسپانیایی باغ – که در آن زندگی انسان را مهار منطقه سرما گفت. او احساس Tibrewal آلوده شده توسط یکی در میان بسیاری از مردم او را ملاقات کرده بود در دولت است.

“برای یک نفر, ما تا به حال به جمع آوری نمونه از 111 نفر است. مردم معاشرت با دیگران بیشتر در روستاها نسبت به شهرها است. اگر 812 مردم رفت و به Nizamuddin تصور کنید که چگونه بسیاری از نمونه های ما برای جمع آوری و تست” وزیر گفت.

دو روز پیش به او گفته بود که دولت نمی تواند به 15 نفر که با حضور Nizamuddin جماعت. او rubbished اتهامات که افراد تحت درمان و قرنطینه بودند و به خوبی تغذیه. “ما در حال دادن به مواد غذایی بهتر از آنچه مردم خوردن (در صفحه اصلی در این مستند).” این قرنطینه افراد نیز داده می شود گوشی به طوری که آنها می تواند صحبت کردن با اعضای خانواده خود را, سرما اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im