کلرادو زن که به Beto ” جهنم نه تو نه من اسلحه برنده اوباما در کاخ اولیه

در کلرادو 3rd کنگره منطقه جمهوریخواه سیاسی خارجی لورن Boebert برنده خیره کننده اولیه ناراحت برابر تهمت و تایید کنگره اسکات Tipton در روز سه شنبه.

با 87 درصد از حوزه گزارش به عنوان 10:45pm CT آسوشیتد پرس به نام در این مسابقه به نفع Boebert که دارای نزدیک به دو رقمی سرب بیش از Tipton.

Boebert یک مغلوب ساختن پیشی جستن حامی و رستوران صاحب نفع یک پلت فرم ویژه به حق Tipton, مصرف hard-خط مواضع در مهاجرت و متمم دوم. در 2019, Boebert عناوین ساخته شده زمانی که او گفت که نامزد سابق ریاست جمهوری Beto o’rourke, “جهنم بدون شما نمی خواهید به ما اسلحه” در پاسخ به بحث نظرات به AR-15 است.

Tipton اذعان تکان دهنده از دست دادن به Boebert گفت: در تبریک بیانیه ای که “آرزو[es] او و طرفداران او هست.” رئیس جمهور تهمت نیز در پاسخ با یک صدای جیر جیر و گفت: “تبریک واقعا عالی برنده شدن!”

Boebert نامزدی شده است بدون اختلاف. برخی از آنها با اشاره به نظرات نامزد مورد “QAnon” تئوری توطئه که در آن او گفت: “همه چیز من شنیده ام از س من امیدوارم که این واقعی است چرا که آمریکا قوی تر و بهتر است و مردم در حال بازگشت به ارزش های محافظه کار.”

به عنوان کسب و کار خودی گزارش Boebert ناراحت است و در حال حاضر بیش از سابق کنگره Tipton یکی از رشته فعلی ضرر و زیان این چرخه به شورشیان مبارزات از جمله هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواهان. Tipton از دست دادن نیز نشانه دوم جمهوریخواه مجلس عضو تایید شده توسط رئیس جمهور تهمت به از دست دادن در یک اولیه این چرخه.

Boebert خواهد شد و در صورت خاموش در برابر نامزد حزب دموکرات دایان بوش در ماه نوامبر انتخابات عمومی.

The Daily Caller رسیده به کمپین نظرات اما نه دریافت پاسخ در زمان انتشار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *