کلرادو فرماندار دونفره را در پناهگاه سیاست

دموکرات کلرادو رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس را محدود کرده است چه اطلاعات شخصی خود را در سازمان های دولتی ارائه خواهد شد به مقامات اداره مهاجرت فدرال, آخرین, اندازه, او گرفته شده برای محافظت از کلرادو بیگانه غیر قانونی جمعیت.

پلیس بی سر و صدا صادر سیاست جدید راهنمایی در یکشنبه هدایت سازمان های دولتی به ارائه Coloradans داده های شخصی به فدرال اشخاص که قصد استفاده از این اطلاعات برای تنها هدف از اجرای مهاجرت با توجه به کلرادو خورشید. تدابیر جدید در نهایت جلوگیری از مهاجرت و گمرک (ICE) افسران از اخذ اطلاعات از جمله مگر اینکه آنها در حال بررسی یک جرم و جنایت و یا حمل یک دادگاه.

هر چهار صفحه, اجرایی, ارشاد, اطلاعات, مانند امنیت اجتماعی و یا مالیات شماره شناسایی تولد رانندگی ، نام و آدرس نمی شود منتشر شده به مقامات فدرال اگر “صرفا مربوط به مهاجرت فدرال اجرای قانون.”

در حالی که سیاست جدید پایین تحویل داده شد در روز چهارشنبه رسانه های محلی بود آگاه ساخته تا جمعه. به این دلیل که به گفته پلیس به دفتر این بخشنامه بود نه یک فرمان اجرایی, اما به سادگی یک نظم داخلی و در نتیجه اعلام نشده در اطلاع رسانی.

Democratic gubernatorial candidate Jared Polis speaks at his midterm election night party in Denver

جارد پلیس رویترز/اوان Senin

کونور کاهیل سخنگوی والی گفت کلرادو خورشید که سیاست شد “راهنمایی های داخلی ارائه شده به ما آژانس … و نه یک فرمان اجرایی.” یک سخنگوی یخ بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر از the Daily Caller, اخبار بنیاد.

جدید راهنمایی علائم آخرین حرکت توسط پلیس, یک مترقی دموکرات برای محدود کردن یخ توانایی برای به اجرا درآوردن قانون مهاجرت فدرال در ایالت کلرادو است.

در مارس 2019 فرماندار امضا لایحه به قانون ممنوع است که دولت اجرای قانون از دستگیری یک مظنون به بیگانه غیر قانونی صرفا بر اساس یخ درخواست. این قانون همچنین میله های اجرای قانون از ارائه مشکوک بیگانه غیر قانونی اطلاعات شخصی به آژانس و نیاز به پلیس ایالتی به خواندن بیگانگان غیر قانونی خود را به حقوق میراندا هنگام انجام یک یخ ، (مرتبط: دنور چسبیده به پناهگاه سیاست پس از دستگیری به Hit-And-Run مشکوک شد که در حال حاضر تبعید شش بار)

در زمان یخ گفت: DCNF که قانون جدید بود “ناامید کننده” و گفت: آن را نقض کلرادو “ماموریت اصلی حفاظت از مردم است.”

“با امضای کلرادو خانه بیل 1124 دولت مدون خطرناک سیاست است که به عمد مانع کشور ما مهاجرت قانونی سیستم محافظت جدی جنایی بیگانه مجرم و تضعیف امنیت عمومی” یخ سخنگوی Alethea Smock گفت: ممکن است 2019.

محلی حوزه های قضایی در کلرادو را منتشر کرده اند بیگانگان غیر قانونی به اتهام جنایات را به مردم به این دولت قانون در برابر همکاری با یخ. بولدر کانتی, دولت, برای مثال, منتشر بیگانه غیر قانونی پس از او بازداشت شد و در ماه ژانویه برای چندین فقره تجاوز جنسی. بولدر نادیده گرفته و درخواست از یخ برای انتقال او به بازداشت خود با اشاره به قانون دولت را به عنوان دلیلی برای انجام این کار است.

آن را بلافاصله روشن نیست چه فدرال و پاسخ خواهد بود به راهنمایی های جدید توسط پلیس. پس از نیویورک به تصویب یک قانون مشابه که محدود به اشتراک گذاری اطلاعات به فدرال مقامات وزارت امنیت داخلی (DHS) محروم دولت شهروندان خود اعتماد مسافر امتیازات.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de