‘Collegium به همان اندازه مقصر تاخیر در انتصاب’

توسط اکسپرس سرویس خبری

دهلی نو: این مرکز در روز دوشنبه گفت: دیوان عالی کشور که آن را نه تنها به سرزنش برای تاخیر در انتصاب قضات و SC collegium بود به همان اندازه مسئول است. دادستان کل K K N گفته یک نیمکت از قضات S K کال و K M یوسف است که به طور متوسط در دولت طول می کشد 127 روز برای پاکسازی collegium توصیه فرستاده شده به آن را در حالی که collegium خود را طول می کشد 119 روز روشن به یک نام.

در این بیانیه که مقابله با این نیمکت که با اشاره به تعداد روز های گرفته شده توسط دولت پس از دریافت اطلاعاتی اداره گزارش.

در این Venugopal گفت: “فرض کنید وجود دارد نامطلوب IB گزارش ما به بررسی آن است. ما نمی تواند کورکورانه رو به جلو آن است. دیدن تعداد روز های گرفته شده توسط دادگاه عالی collegium پس از توصیه ساخته شده است.”
سوال دولت نیمکت گفت: “در سال گذشته تعداد ملاقات ها کمتر بود نسبت به 2017 و 2018…2019 دیدم حدود 60 قرار ملاقات. زمانی که collegium تکرار یک نام چگونه شما می توانید آن را نگه دارید انتظار?”

Venugopal گفت: همانطور که در تاریخ حدود 80 طرح در حال انتظار با SC collegium.
همچنین سرزنش دادگاه بالا در سراسر کشور این مرکز گفت: آنها تا به حال حتی توصیه می شود نام برای انتصاب به عنوان قضات برای 199 از 396 خالی.

در این نیمکت خواسته ثبت ژنرال از همه بالا دادگاه برای توضیح زمان خالی موقعیت در امروز (دوشنبه) و همچنین جای خالی که بوجود می آیند در آینده است. همچنین به آنها گفت که برای توضیح عرض چهار هفته مدت زمان مورد نیاز آنها را برای ساخت توصیههایی در برابر جای خالی.

‘قانون پنل بی سر’
زمانی که Venugopal گفت: قانون پنل باید انجام استادانه درست شده مطالعه tge موضوع قضایی قرار ملاقات, روند, روی نیمکت گفت: “ما یک قانون رئیس جمهور پس از بازنشستگی از عدالت B S Chauhan.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر