College GameDay اتفاق می افتد در طول بیماری همه گیر کوروناویروس اگر بازی ها

College GameDay خواهد در سال 2020 اتفاق می افتد اگر بازی های فوتبال برگزار می شود.

در حال حاضر هیچ کس هیچ ایده یا نه کالج فوتبال فصل اتفاق خواهد افتاد در حال انجام coronavirus بیماری همه گیر. پس از آن طرفداران در سراسر این کشور را وادار به لذت بردن از GameDay در صبح شنبه. (مرتبط: David Hookstead واقعی شاه در شمال وقتی که می آید به College Football)

ESPN اجرایی لی اتصالات آسوشیتدپرس گفت زیر در مورد سرنوشت هفتگی فوتبال کالج در طول coronavirus بیماری همه گیر.

اگر فوتبال کالج ها وجود خواهد داشت ‘College GameDay.’ دوره…ما هنوز تعیین چه ‘اشتباه’ می خواهم در این فصل و رک و پوست آن می تواند متفاوت هر هفته آنچه در آن مانند به نظر می رسد. آن می تواند به طور بالقوه در حاشیه اوایل بازی. آن می تواند در اجتماع در یک ورزشگاه. آن را حتی می تواند هنوز هم می شود در پردیس…وجود دارد خواهد بود هزاران نفر از طرفداران ما مجموعه, جیغ مانند ما شناخته شده آن گذشته با این حال بسیاری از سال است ؟ مطلقا نه.

این موسیقی به گوش من. شما به سادگی نمی توانید به بازی های فوتبال کالج اتفاق می افتد بدون GameDay اتفاق می افتد به عنوان به خوبی.

این دو با هم مانند آبجو سرد و من گلوله را در نوار توسط هر زن من صحبت کردن. کسی نمی تواند وجود داشته باشد بدون دیگری.

وجود دارد هیچ چیز بهتر از بیدار شدن از خواب فوق العاده در اوایل صبح روز شنبه با اندکی باقی مانده از یک شب جمعه استارت کردن یک زن و شوهر ساعت کار جرقه GameDay در 9:00 و پس از خرد کردن سه ساعت از محتوا فوتبال قبل از ظهر kickoff.

که من معمول برای یک دهه (منهای الکل در روز جوان) و آن را آخر هفته روال برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها در سراسر کشور که عاشق فوتبال است.

در حال حاضر ما می دانیم که مطمئن GameDay اتفاق خواهد افتاد اگر در این بازی انجام دهید. وجود خواهد داشت تغییرات, اما من می تواند به معده است. همه ما در حال ایجاد تغییرات.

من اهمیتی نمی دهند چگونه GameDay اتفاق می افتد زمانی که آن اتفاق می افتد. که تمام است که برای من مهمه. فقط مطمئن شوید که آن اتفاق می افتد.

بیایید نگه داشتن انگشتان ما عبور کردند که این بازی اتفاق می افتد به عنوان برنامه ریزی شده. ما نیاز به فوتبال بیشتر از همیشه و من امیدوار هستم مثل جهنم ما آن را دریافت کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>