کویمباتور جوانان زکام دختر نوجوان پس از شکستن او می میرد در بیمارستان

توسط اکسپرس سرویس خبری

کویمباتور: Irked بیش از فروپاشی 21 سال سن جوانی به اتهام قتل یک دختر نوجوان در نزدیکی Keeranatham در Coimbatore در روز شنبه.

متهم مصرف سم و مجبور به نوشیدن همان روز جمعه شب در حالی که او به تنهایی در خانه. پس از او خودداری کرد و او سعی کرد به strangulate او و فرار کرد فکر او مرده بود. اما او نجات توسط اعضای خانواده گرفته و به کویمباتور کالج پزشکی و بیمارستان.

دختر فوت کرد و بدون پاسخ به درمان است. متهم نیز تحت درمان در بیمارستان است. مورد تغییر داده شده بود به عنوان قتل در روز شنبه گفت: پلیس.

منابع پلیس گفت: مرحوم M Nandhini (20) از Kallukuzhi بود به دنبال سال سوم کارشناسی (ریاضیات) در Coimbatore دولت کالج هنرهای. متهم R دینش (21) است که یک طراح داخلی از Sanganoor جاده در Ganapathi. این duow شد در یک رابطه, در شش سال گذشته.

چند روز پیش Nandhini شکست تا با دینش و گزارش حاضر به ادامه رابطه.

یک نا امید دینش سپس گفته مصرف زرد کود پودر در شب جمعه و رفت به Nandhini ، او سوال برای او ناگهانی فروپاشی است. یک بحث گرم دنبال کرد.

زمانی که دینش مجبور Nandhini به مصرف سم او خودداری کرد. این خشم دینش که پس از آن او را خفه با استفاده از یک شال. فکر کردم که او مرده بود و دینش فرار کرد و رفت به خانه مادر بزرگ در Kurumbapalayam. او در بیمارستان بستری زمانی که وضعیت او بحرانی شد با توجه به سم مصرف. او پایدار است در حال حاضر.

در ضمن Nandhini خریداری شد به همان بيمارستان به صورت اورژانس درمان است. او در اوایل صبح روز شنبه.

Kovilpalayam پلیس که در حال ثبت یک مورد در بخش 307 (تلاش برای قتل) IPC زودتر تغییر آن را به عنوان قتل تحت بخش از 302 IPC روز پس از مرگ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im