کام بیانیه ارتش پاکستان ، به عنوان مولفه های کلیدی از پاکستان-چین روابط

کام بیانیه ارتش پاکستان ، به عنوان مولفه های کلیدی از پاکستان-چین روابط

راولپندی: رئیس ستاد ارتش ژنرال قمر جاوید Bajwa, در 93 سالگرد تاسیس آزادی بخش خلق چین ارتش (PLA) است گفت: هر دو کشور ارتش بودند مولفه های کلیدی از پاکستان-چین روابط استراتژیک.

جشن برگزار شد در اینتر خدمات روابط عمومی (ISPR) در روز شنبه به علامت 93 سالگرد تاسیس PLA . این رویداد حضور داشتند دفاع وابسته در سفارت چین عمده کلی چن Wenrong و هیئت خود را.

با توجه به رسانه ارتش بال DG ISPR عمده جنرال بابر افتخار استقبال این هیئت به ISPR از طرف COAS کلی قمر جاوید Bajwa. DG, ISPR همچنین روساي PLA در این مناسبت مهم و منتقل دانی از فرمانده ارتش و تمام صفوف نیروهای مسلح به تمام صفوف PLA.

“ارتش پاکستان و PLA در حال مولفه های کلیدی از پاکستان-چین روابط استراتژیک و ما مفتخریم به همرزمان گفت:” کام Gen قمر Bajwa.

سرگرد ژنرال چن Wenrong در سخنرانی خود در این مراسم گفت که روابط نظامی میان چین و پاکستان را تقویت کرده اند در طول سال.

“دو کشور جعلی اند همه آب و هوا همکاری استراتژیک و چین به شدت ارزش تلاش های پاکستان در همه زمینه ها به خصوص در طول COVID-19. چین و پاکستان دوستی باقی خواهد ماند و همیشه سبز” گفت: عمده کلی Wenrong.

با توجه به ISPR چینی به طور کلی نیز ابراز قدردانی خود را برای میزبانی این مراسم بزرگداشت در ISPR ،

در همین حال سفیر چین به پاکستان یائو جینگ نیز با ارسال پیام تبریک PLA روز. او تاکید کرد که پاکستان و چین روابط نظامی مهمی ستون استراتژیک روابط میان دو کشور ،

“چین به نظر می رسد به جلو به گسترش بیشتر و افزایش همکاری نظامی با پاکستان برای کمک به تحکیم روابط دو جانبه و حفظ صلح و ثبات در منطقه و فراتر از آن گفت:” چینی فرستاده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im