کام Gen Bajwa صرف عید با نیروهای

عکس: ISPR تصویری تصویر

راولپندی: رئیس کارکنان ارتش (کام) به طور کلی قمر جاوید Bajwa بازدید از خط کنترل (LoC) در روز یکشنبه و جشن سعید فطر با سربازان در Puna بخش پس از ارائه عید نماز ISPR گفت.

با توجه به ISPR فرمانده ارتش ارائه شده نماز عید در خط مقدم و دعا برای صلح و پیشرفت و رفاه پاکستان در این زمان دشوار است, به ویژه به دنبال نعمت های خدا را برای این کشور به غلبه بر COVID-19 بیماری همه گیر.

صحبت به نیروهای COAS سرنوشت حرفه ای خود آمادگی عملیاتی در خور پاسخ به نقض آتش بس و روحیه خود را در مواجهه با چالش های در حال تکامل.

“انجام آنهایی که وظیفه دور از خانه حتی در چنین مناسبت جشن یک سرباز غرور و ما باید همچنان به انجام این کار با نهایت تعهد و متین حل و فصل” ژنرال Bajwa گفت.

او گفت: ارتش پاکستان بود رعایت عید رسما در همبستگی با کشمیری زندگی تحت اشغال هند به خصوص پس از اوت 5 را غیر قانونی و غیر انسانی مستند و متعاقب آن جنایات است.

“هند در تلاش است برای تغییر توجه جهانی به دور از بدتر شدن بحران انسانی و خشونت در کشمیر تحت اشغال هند به LoC توسط هدف قرار دادن غیر نظامیان بی گناه در سراسر خط. کشمیر یک سرزمین مورد مناقشه و هر گونه تلاش برای به چالش کشیدن وضعیت مورد مناقشه از جمله هر گونه سیاسی یا نظامی فکر کردم مربوط به تجاوز خواهد بود پاسخ داد: با کامل ملی حل و فصل و نظامی ممکن است. اخلال در ثبات ماتریس در جنوب آسیا می تواند منجر به عواقب وخیم” او گفت:.

ارتش پاکستان به طور کامل زنده به تهدید طیف باقی خواهد ماند و همیشه آماده برای انجام بخشی خود را در خط با ملی آرمان کام تصریح کرد.

او ابراز امیدواری کرد که جامعه بین المللی در وزن خواهد شد برای اطمینان از آزادی حرکت برای UNMOGIP عملیات در داخل IoJK به عنوان تضمین پاکستان در AJK به طوری که عواقب در حال انجام جنایات و غیر انسانی سرکوب در داخل سرزمین های اشغالی است که گزارش به شورای امنیت سازمان ملل متحد و جهان در بزرگ.

هند اشغال نیروهای هرگز نمی تواند سرکوب شجاع روح کشمیری که به حق در انتظار همه پرسی تحت قطعنامه سازمان ملل متحد. صرف نظر از مصیبت خود را مبارزه مقصد است برای موفقیت, فرمانده ارتش اضافه شده


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de