راولپندی: رئیس ستاد ارتش (کام) Gen قمر جاوید Bajwa سازمان ملل متحد و دبیر کل آنتونیو Gutteres در مورد وضعیت حاکم در کشمیر تحت اشغال و روند صلح افغانستان در یک نشست در روز دوشنبه.

بیانیه ای از ISPR تایید کرد که اشاره به این حادثه تلخ و فرمانده ارتش همچنین در مورد پناهنده افغان مشکل و امنیت منطقه ای. این جلسه برگزار شد و در این ستاد به طور کلی (GHQ).

مسائل مربوط به منافع متقابل در مورد پاکستان و سازمان ملل متحد نیز مورد بحث است. در این جلسه اشاره به این حادثه تلخ گفت: سازمان ملل متحد قطعنامه در کشمیر تحت اشغال باید اجرا شود.

PM عمران apprises شورای امنیت سازمان ملل در مورد هند جنایات در اشغال کشمیر

PM عمران برگزار شد جلسه با شورای امنیت سازمان ملل که در آن او مطلع او در مورد هند جنایات در کشمیر تحت اشغال.

سازمان ملل متحد رئیس که وارد پاکستان در روز یکشنبه برگزار شده بود در یک کنفرانس مشترک مطبوعاتی با وزیر امور خارجه شاه محمود قریشی که در آن او خواست جهان را به نگاهی پاکستان از گسترده تر قاب.

“من خدا را شکر به نخست وزیر عمران خان برای دعوت خود را,” او گفت:, و اضافه کرد: “این یک لذت به بازگشت به پاکستان است. وقت آن است که برای جهان به قدم به عقب و نگاهی به پاکستان از طریق گسترده تر قاب.”

اذعان به این واقعیت که پاکستان تا به حال میزبانی یکی از بزرگترین جمعیت پناهندگان در جهان است اشاره به این حادثه تلخ گفته بود که پاکستان شد خیرخواه و قابل اعتماد ملت است.

“در اینجا در پاکستان, ما دیدن همبستگی در عمل” او گفت:. “با وجود خود پاکستان چالش های آن محافظت پناهندگان افغان با پشتیبانی محدود از جامعه بین المللی.

“یکی می توانید تصور کنید که چگونه ناپایدار منطقه ممکن است بدون پاکستان ستارگان سهم” او اشاره کرد و تأکید کرد که مهاجرین افغان باید با احترام بازگشت به کشور خود را دارند.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ثبت نام هات بیت