از بنیانگذاران معجزه مارک گایگر می گوید ما معتاد به دیدن کنسرت, تا 2022

از بنیانگذاران معجزه مارک گایگر ادعا کرد که ما احتمالا نمی خواهد که کنسرت تا اواخر سال 2021 اما به احتمال زیاد 2022.

گایگر ساخته ادعای تکان دهنده در باب Lefsetz پادکست پنج شنبه منتشر شده.

“مارک گایگر یکی از موسسان معجزه و تا ماه گذشته عامل رزرو بیش از 100 عمده اعمال مانند لیدی گاگا می گوید به انتظار کنسرت به بازگشت و تا اواخر سال 2021 اما به احتمال زیاد 2022,” خبرنگار یاشار علی توییتی. (مرتبط: Coronavirus برگ بزرگترین هنرمندان ضبط با هیچ Payday به عنوان 2020 تورهای در حال به تعویق افتاد)

این بدترین خبری که من شنیده ام در در حالی که. نه تنها coronavirus موارد رو به افزایش در کشورهای مختلف در امریکا, اما ما واقعا و واقعا لازم نیست که هر چیزی برای نگاه به جلو به دیگر. همه تقریبا موافق هستند که سال 2020 در حال حاضر بیش از حد رفته اما بسیاری از مردم هنوز هم به دنبال به جلو به سال آینده.

شعار تبدیل شده است “2021 خواهد بود که در سال” حتی اگر ما تنها در ماه جولای. در حال حاضر ما نیاز به سرعت تغییر به “2022 خواهد بود که در سال” بنابراین ما نمی ما امید.

که جمله ویرانگر بود برای نوشتن. که می داند که چگونه ما باید به قبل از ما می توانید شنیدن موسیقی زنده در یک جمعیت و نوشیدنی های سرد و یخ نوشیدنی الکلی? ما قطعا نیاز به آماده شدن.

برو جلو و پور یکی برای 2021 کنسرت های نجومی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>