سی ان ان Bakari فروشندگان می گوید: مراسم تجلیل از جان لوییس از میچ مک کانل برایان کمپ ‘معنی نیست یک چیز’

مفسر سیاسی سی ان ان Bakari فروشندگان گفت که مراسم تجلیل از اواخر گرجستان دموکراتیک Rep. John Lewis از “افراد مانند” رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل و گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ “حلقه توخالی است.”

“برای آن دسته از افراد مانند فرماندار گرجستان, برایان کمپ برای میچ مک کانل کسانی که کلمات شما می گویید در مورد, John Lewis, آنها حلقه توخالی و آنها خالی” فروشنده گفت: “منابع قابل اعتماد” در حالی که remarking در جریان مراسم تشییع جنازه در صفوف منظم برای Lewis. “شما نمی توانید ستایش جان لوییس در یک دست و پس از آن بود که علت رای دهندگان سرکوب و برش قانون حق رای از سوی دیگر.”

تماشا کنید:

مراسم تجلیل از اواخر حقوق مدنی آیکون که گذشت 17 جولای در سن 80 نورد از مردم در همه طرف از طیف سیاسی در هفته گذشته از جمله از جمهوری خواهان مانند مک کانل و کمپ.

“شما می دانید, John Lewis همیشه می گویند که ما رو به خوب مشکل” فروشندگان خود ادامه داد. “و برای کسانی که مردم در حال حاضر که در حال نوازش با او به عنوان او را از ساخت راه خود را به بهشت اما چه کسی باور نمی کند در حق اساسی برای ما برای عبور امن و رای گیری هر زمان که ما رفتن به صندوق های رای مهم نیست کجا هستید یا چه چیزی شما شبیه من فکر می کنم John Lewis خواهد به سادگی به شما نگاه کنند و می گویند که کلمات خود را نه به معنای یک چیز.”

سی ان ان مفسر سپس با صدور پیام برای “دوستان من که در حال محافظه کارانه تر از من.”

“گاهی اوقات شما فقط نیاز به نگه داشتن John Lewis’ نام از دهان خود او را به خاطر کسی که ایستاده بود بر روی شانه ها از کلماتی مانند دموکراسی, آزادی و آزادی است. چیزهایی که در حال حاضر افرادی که در حال تلاش برای فشار بر کسانی که همه چیز را به طور کامل درک و جان لوییس تقریبا به زندگی خود را به طوری که ما می تواند آزاد باشد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>