سی ان ان Acosta وقفه Dr Birx به عنوان او در مورد این که دست زدن به بیماری همه گیر کوروناویروس

سی ان ان خبرنگار جیم آکوستا قطع دکتر دبورا Birx روز جمعه به کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی هماهنگ کننده بحث بود سازمان بهداشت جهانی را از دست داده و همه گیر.

Birx اشاره کرد در طول یک وظیفه نیروی کنفرانس مطبوعاتی که ارائه شده معیوب راهنمایی در مورد انتقال از coronavirus و آیا کشور باید اجرای ممنوعیت سفر.

“من به شما یادآوری می کنند که در فوریه. 3 سر که گفت: هیچ دلیلی وجود ندارد که تا به حال انجام یک سفر بان کی مون,” Birx گفت: در طولانی پاسخ به سوال یکی از Daily Caller خبرنگار مسیحی Datoc.

“این بود تا Jan. 14 که ما می دانستم که وجود دارد انتقال انسان به انسان. به یاد داشته باشید,” او شروع به Acosta interjected.

“دکتر Birx رئیس جمهور که گفته بود این بود که رفتن به دور. آن را مارس آقای رئیس جمهور شما گفت که رفتن به دور در آوریل” خبرنگار سی ان ان گفت در ستیز ارز.

تماشا کنید:

سازمان بهداشت جهانی آمده است در زیر آتش بیش از دست زدن به آن از بیماری همه گیر کوروناویروس که در چین نشات گرفته. فلوریدا ایالت ریک اسکات به نام ” کنگره بررسی اینکه آیا ژنو مبتنی بر سازمان کمک کرده است دولت چین فروختن “اطلاعات” در مورد چگونگی رژیم کمونیستی به کار گرفته شیوع کروناویروس. (مرتبط: FLASHBACK: چه کسی می گوید هر کس به نگرانی نیست چرا که Coronavirus نیست مسری)

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به طور گسترده ای مورد انتقاد زمانی که او اجرا ممنوعیت سفر از چین در اواخر ماه ژانویه به سرعت گسترش coronavirus به ایالات متحده است.

در حالی که Birx گفت: در نظر است که انتقال انسان به انسان از coronavirus شناخته نشده بود تا Jan. 14 بود که هنوز هم با استناد به داده ها از چین که تاریخ به ادعا می کنند که هیچ شواهدی وجود دارد که این ویروس از فردی به فرد.

دیگر که به ارزیابی ایجاد حس کاذب امنیت در مورد تهدید از این بیماری همه گیر.

ابتدا در اواخر فوریه که رسمی بروس Aylward گفت: هیچ شواهدی وجود دارد که coronavirus بود که گسترش بیمارانی که نشان داد هیچ نشانه ای ندارند. CDC گفت: در این هفته که به عنوان بسیاری از آنجا که 25 درصد از افراد آلوده به این ویروس می تواند بدون علامت باشد. نرخ بالای بدون علامت موارد باعث می شود آن را مشکل تر برای مهار این بیماری همه گیر.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im