معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن عذرخواهی کرد بعد از ظهر جمعه یک تن-ناشنوا نظر در مورد رای دهندگان سیاه — و با وجود آن که ساعت بعد از سی ان ان هیچ اشاره ای به نظرات به air.

بایدن طی یک تا حدودی ستیز مصاحبه برای “باشگاه صبحانه” رادیو نمایش گفت: به رای دهندگان که هنوز مردد بین خود و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “شما نمی،”

مدت کوتاهی پس از این تصویری از تبادل آمار رسانه های اجتماعی هر دو فاکس نیوز و MSNBC زد بخش پوشش بایدن نظرات.

خوان ویلیامز در یک بخش از “آمریکا اتاق خبر” با نام نظرات “بیش از حد مستقیم برای سلیقه من” اما افزود که آنها به سادگی به عنوان مثال بایدن تمایل به “بی پرده است.”

هریس فاکنر نیز خطاب به این موضوع در “تعداد” و گفت که نظرات “مضر” و به نمایندگی از یک “نقطه کور” به صورت بایدن. (مرتبط: Marie Harf می گوید بایدن نظرات نیست نژادپرستانه — هریس فاکنر می گوید: “لازم نیست یک برچسب آن را فقط مضر’)

بایدن ارتباطات مدیر Symone ساندرز ارائه شده توضیح داد و گفت که بایدن به حال سادگی است شوخی و به معنای نشان دادن تضاد بین رکورد خود را و مغلوب ساختن پیشی جستن.

پوشش از دیدگاه ادامه داد: در MSNBC به عنوان خبرنگار Trymaine لی اشاره کرد که بایدن نظرات مشکل ساز شد حتی اگر او شوخی بود.

رادیو فردا میزبان و Daily Caller مؤسسین Tucker Carlson وزن در این وضعیت به عنوان به خوبی.

روز جمعه بعد از ظهر بایدن صادر عذرخواهی از انواع و گفت در تماس با صاحبان کسب و کار است که او “نباید داشته است از جمله یک مرد عاقل” و اطمینان آنها که او را سیاه و سفید رای داده شود.

از طریق آن وجود دارد بدون در نظر درجه از سی ان ان. در واقع همانطور که از 6:30 و با توجه به Grabien اخبار موزن سایت بایدن نام تنها آمده تا در مجموع پنج بار پس از لنگر همین لیمو را پنج شنبه شب پخش — و تمام پنج بار رخ داده است در 12 بعد از ظهر و ساعت زمانی که میزبان جان شاه خطاب به کمپین جستجو برای یک زن معاون رئیس جمهور و ذکر ارز بایدن بود با اواخر شب کمدین Stephen Colbert.

سی ان ان توییتی در مورد بایدن چندین بار پس از نظر شروع به ساخت دور در رسانه های اجتماعی — اما اولین توییت که خطاب به کسانی که نظرات نمی شد ارسال شده تا پس از معاون رئیس جمهور سابق در حال حاضر به عذرخواهی کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de