سی ان ان تحلیلگر سیاسی رفت و پس از جاستین فیرفکس در سال 2019. در حال حاضر او را به بایدن یک پاس و فیرفکس متوجه

دموکرات ویرجینیا ستوان فرماندار تگزاس جاستین فیرفکس آمار CNN تحلیلگر سیاسی جوآن والش برای خواستار استعفای خود در سال گذشته و در عین حال به شدت از presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن با وجود خود او جنسی اخیر در عراق.

“چه شگفت انگیز است که اتفاق می افتد, @joanwalsh,” Fairfax توییتی. “شما *بلافاصله* فرض گناه سیاه و سفید دوم ایالت انتخاب رسمی در ویرجینیا 400 سال تاریخ و به نام من به استعفا در عرض چند ساعت از یک *آزادی مطبوعات* با بررسی حقایق و شواهد و یا #dueprocess.”

فیرفکس شامل یک screengrab از فوریه 2019 جیر از والش که به نام ویرجینیا ستوان فرماندار به استعفا شد و پس از دو زنان از جمله استنفورد استاد ونسا تایسون جلو آمد تا او را متهم به تجاوز جنسی در سال 2000 و 2004 اتهامات او به شدت تکذیب کرد.

ویرجینیا از حزب دموکرات است tweet به نظر می رسید به سکوی پرشی از یک شنبه جیر از والش با اشاره به کسی تبدیل او به یک “کاریکاتور بنا به دلایل ایدئولوژیک” احساسات او به نظر می رسد مربوط به.

پس از تارا Reade جلو آمد به متهم بایدن از آزار او در حالی که او کار می کرد برای او به عنوان یک سنا کارمند در سال 1993 والش سوال او اعتبار در مارس 15 ستون را برای این کشور به نام “مزاحم تارا Reade داستان است.”

از ستون:

این درست است برای یک بار که یکی از شعارهای پدید آمده است که از نوپای #MeToo جنبش بود “بر این باورند زنان است.” اما آن را هرگز که ساده بود; هیچ کس تا کنون گفت: “یا به معنای “باور هر زن مهم نیست که چقدر باور نکردنی یا مستند نشده خود را ادعا می کنند.” نقطه به زنان حساب از تجاوز جنسی عادلانه و احترام جلسه: اول امیدوارم توسط پلیس; و یا اگر او ادعای رسانه توسط خبرنگاران.

خبرنگاران انجام داده اند که فقط با تارا Reade. او اتهام علیه بایدن نمی شوی به بررسی دقیق.

سی ان ان تحلیلگر سیاسی در روز شنبه حتی عنوان به تازگی کشف واقعیت است که Reade را به نام “لری کینگ” در ماه اوت سال 1993 برای درخواست مشاوره برای دخترش گفت: او با داشتن مشکلات با یک “سناتور برجسته.” (مرتبط: سی ان ان موفق به کشف فیلم از خود Archives است که می تواند به بالا بایدن دزدى اتهامات)

فیرفکس شامل screengrabs از هر دو خود را صدای جیر جیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im