ایسنا میزبان را به نام برای با پوشیدن یک ماسک بعد از ارسال تصویری از Hamptons جلسه یوگا

کریستینا Cuomo, کشید, آتش سوزی در رسانه های اجتماعی پس از ارسال یک Instagram تصویری از یک maskless, غیر-اجتماعی-فاصله جلسه یوگا.

از رادیو فردا, میزبان, Chris Cuomo و خواهر در قانون دموکراتیک رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو نوشته شده ویدئو در اوایل این هفته از خودش و یک مربی یوگا اریکا Halweil انجام یوگا در شرق Hamptons Jimmy Choo فروشگاه صفحه: شش گزارش شده است.

در حالی که در نظر گرفته اند “محدود” در پست صفحه شش مستند چند منتقدان انفجار این واقعیت است که این جفت ارز خیلی نزدیک به هم داشتن حذف ماسک خود را بر روی ویدئو در ابتدای جلسه.

“ماسک می پوشند!” یک نفر گفت: در حالی که یکی دیگر از دیدگاه تعجب که آیا “همه ورزشگاه ها و آتلیه ها می توانید برای باز کردن در نیویورک یا فقط مال شما است؟”

ورزشگاه تا کنون اجازه داده نشده است به باز کردن در نیویورک با وجود این واقعیت است که coronavirus موارد بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر به شدت کاهش یافته است در دولت است. (مرتبط: Cristina کومو در دفاع از استفاده از سفید کننده در Bathwater می گوید او احساس بسیار بهتر’)

“من می خواهم شما بدانید استودیو صاحبان پرسید چگونه شما می توانید این کار را نمی هجوم ما به معنای واقعی کلمه شفاعت برای کمک به ما برای کمک به بازگشایی” دیدگاه نوشته تارا گوردون که مشخصات می گوید: او صاحب یک پیلاتیز استودیو.

“برای کمک به دریافت تماس و مقررات در محل قرار داده است که ما می توانیم به بازگشایی با خیال راحت به جای اینکه بسته به طور نامحدود” گوردون ادامه داد. “اگر هر یک از ما تا به حال انجام داده است که ما می خواهم که جریمه شده است و به طور بالقوه از دست ما کسب و کار. شما باید یک صدا از طریق @thepurist و یک خط مستقیم به تنها کسی که این تصمیمات به نگه داشتن همه ما بسته به طور نامحدود. ما نمی متنفر. ما درخواست کمک می کنیم.”

انتقاد ادامه داد: در توییتر که در آن روباه اخبار ارشد هواشناس جانیس دین خود را از دست داد مادر و پدر در قانون در نیویورک خانه های سالمندان چراغ شارژ با یک کورت “قوانین برای تو و نه برای من!”

هر دو کریس و کریستینا کومو تشخیص داده شد با COVID-19 در ماه آوریل و پس از بهبود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>