سی ان ان از عوامل تایید جو بایدن در حالی که در یک CNN سیاسی پنل

سابق ویرجینیا فرماندار دموکرات sfmoma تایید دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن در حالی که ظاهر می شود به عنوان یک همشهری مشارکت کننده در یک شبکه پنل شکستن معاون سابق رئیس جمهور دموکراتیک اولیه پیروزی در کارولینای جنوبی است.

“من را ساخته اند یک تصمیم” سابق DNC رئیس گفته سی ان ان اندرسون کوپر وقتی پرسید. “من قصد دارم به تایید جو بایدن.”

تماشا کنید:

در علاوه بر این به حفاظت از Obamacare McAuliffe ذکر شده “electability” به عنوان یک عامل کلیدی: “چه کسی تا به بهترین شات در ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن?”

صحبت از برنامه های خود را برای مبارزه با بایدن به زودی سابق DNC صندلی ابراز امیدواری کرد که نامزدهای دیگر خواهد “تصمیم به خارج” در صورتی که “آیا یک مسیر” به پیروزی قبل از سه شنبه. “من فکر می کنم شهردار رو به سختی نگاه,” او گفت: زمانی که خواسته در مورد اینکه آیا سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ باید برداشت.

سابق ویرجینیا فرماندار پیوست سی ان ان به عنوان یک مشارکت کننده در ماه ژوئن سال 2019 به زودی پس از تصمیم گیری در برابر خود را دموکراتیک 2020 پیشنهاد. (مربوط به: ‘من از شما درخواست در مورد رئیس جمهور تهمت’: Martha MacCallum کوره بایدن قائم مقام در دستگیری ادعا می کنند)

بایدن به دست آورد دموکراتیک ریاست جمهوری شتاب اولیه پس از به ثمر قاطع پیروزی در کارولینای جنوبی در روز شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>