سی ان ان Bashed مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: همان چیزی که در مورد کوروناویروس مرگ درصد است که آنها در حال حاضر گزارش

سی ان ان و روزنامه نگاران bashed جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای گفتن در مارس 4 که میزان مرگ و میر از رمان coronavirus است که به احتمال زیاد بسیار کمتر از داده ها نشان می دهد اما این شبکه با انتشار گزارش دوشنبه شب که پشت رئیس جمهور بیانیه های قبلی.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او معتقد است که مرگ و مير ناشی از ویروس “است که از راه های زیر یک درصد” در مصاحبه با فاکس نیوز’ Sean Hannity پیش از آن در ماه مارس است. رئیس جمهور به طور گسترده ای مورد انتقاد توسط رسانه ها و صاحب نظران برای نظرات و متعدد ایسنا روزنامه نگاران سطل آشغال او بیش از آن است.

“من دریغ حتی چاپ ایالات متحده آمریکا رئیس جمهور این کلمات در اینجا به دلیل آنها خیلی در تقابل با آنچه کارشناسان سلامت می گویند,” سی ان ان برایان Stelter نوشت: در مورد تهمت را به اتهام “الکی ادعا می کند.”

“تهمت گمراه کرده است قبل از. او تا به حال انجام می شود بنابراین در طول یک بحران بهداشتی,” سی ان ان Jim Sciutto توییتی.

مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات نیز انتقاد در دور توسط سی ان ان Chris Cillizza مثال “27 اکثر کاملا عجیب و غریب خطوط” از مغلوب ساختن پیشی جستن مصاحبه با Hannity.

“هیچ معامله بزرگ — فقط رئیس جمهور ایالات متحده در تناقض جامعه پزشکی در مرگ و مير ناشی از کوروناویروس. چه او پایگاه خود را نتیجه گیری ؟ اوه یک قوز,'” Cillizza نوشت.

“دوباره شاید! اما رئيس جمهور است و هیچ اساس واقعی — و یا حداقل او نیست, های, هر گونه شواهدی برای خود ادعا می کند که زمان مرگ و مير coronavirus است راه پر از شکوفه” Cillizza بعدا اضافه شده در دور تا.

پس از سی ان ان به طور کامل آمار مغلوب ساختن پیشی جستن برای خود تفسیر شبکه چاپ مقاله روز شنبه با استناد به تحقیقات در مجله پزشکی لانست بیماری های عفونی. تحقیقات پژواک رئیس جمهور نظرات به Hannity فقط چند هفته قبل از آن.

“تحقیقات منتشر شده در مجله پزشکی لانست بیماری های عفونی تخمین زده است که حدود 0.66% از کسانی که با این ویروس آلوده خواهد مرد” با توجه به روز دوشنبه مقاله. “که coronavirus مرگ و میر است که پایین تر از تخمین های اولیه طول می کشد به حساب به طور بالقوه در موارد خفیف که اغلب تشخیص داده نشده — اما هنوز هم به مراتب بالاتر از 0.1 ٪ از افرادی که کشته شده توسط آنفولانزا.”

مغلوب ساختن پیشی جستن را بسیار به چالش کشیده و نظر خود را از 4 مارس مصاحبه در مورد این ویروس این است که تا با حمایت از این تحقیقات به تازگی گزارش سی ان ان.

“من فکر می کنم 3.4 درصد است که واقعا یک غلط شماره” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: پس از Hannity در مورد خواسته های جهانی مرگ و میر در صد در زمان معین شده. “در حال حاضر این است که فقط من قوز و – اما بر اساس بسیاری از مکالمات با بسیاری از مردم که این کار را بکنید زیرا بسیاری از مردم خواهد شد که این و آن بسیار خفیف است.”

“آنها نمی دانند که در مورد آسان موارد به دلیل موارد آسان نیست رفتن به بیمارستان را ندارد به گزارش پزشکان یا بیمارستان در بسیاری از موارد, بنابراین من فکر می کنم که این عدد بسیار بالا است” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است. “من فکر می کنم شماره من شخصا می گویند تعداد از راه های زیر یک درصد است.”

تماشا کنید:

سی ان ان گزارش اشاره نمی کند که رئیس جمهور قبلا اشاره شد میزان مرگ و میر از رمان coronavirus است به احتمال زیاد کمتر از داده ها در آن زمان نشان داد با وجود این شبکه قبلا ضربه او را برای آن. داده های گزارش شده توسط سی ان ان پشت کردن تهمت نظرات که “این شماره راه زیر یک درصد است.”

“موارد بدون علامت — و یا موارد خفیف ممکن است همیشه نمی شود شمارش” سی ان ان آخرین مقاله گزارش آن نیز تکرار مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات گذشته در مورد کسانی که در موارد خفیف. (مرتبط: Coronavirus مرگ و میر ممکن است پایین تر از ما فکر می کنم)

سی ان ان بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر از the Daily Caller.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>