هشت حقوقی از تحلیل گران که برای CNN و MSNBC و یا به نظر می رسد اغلب در شبکه های امضا طومار یکشنبه خواستار دادستان کل ویلیام Barr به استعفا به دست راجر سنگ مورد.

سی ان ان تحلیلگران و سابق دادستان فدرال الی Honig و رناتو Mariotti این طومار را امضا کرده است که بیش از 1,140 امضا.

MSNBC تحلیلگران Paul Butler, فرانک Figliuzzi متیو میلر و جیل شراب-بانک ها نیز امضا این سند که تهیه و تدوین حفاظت از دموکراسی یک گروه غیر انتفاعی قاطعانه مخالف رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

نیک Akerman سابق واترگیت دادستان که به نظر می رسد اغلب در MSNBC و میمی Rocah دادستان سابق که به تازگی در سمت چپ MSNBC به اجرای یک وکیل منطقه موقعیت نیز طومار را امضا کردند.

دادخواهان ناراحت هستند که بر کارگردانی باراک اوباما در واشنگتن, دی سی به تجدید نظر در یک دادگاه پر کردن است که توصیه می شود که سنگ یک مدت زمان طولانی تهمت محرم, خدمت, بین 87 ماه و 108 ماه زندان به اتهام که او مانع یک بررسی کنگره و با دستکاری یک شاهد.

دادستان گفت: در تجدید نظر تشکیل پرونده در فوریه. 11 که سنگ سزاوار “قابل توجهی” حکم زندان اما یکی بود که “بسیار کمتر” از 87-108 ماه است که در ابتدا توصیه می شود. (مرتبط: DOJ, اصلاح سنگ محکومیت توصیه)

مغلوب ساختن پیشی جستن وزن در تشکیل پرونده اولیه و به توصیه “ننگین” و “سقط جنین از عدالت است.” بر اصرار داشت در یک مصاحبه در فوریه. 13 که او صحبت می کنند و با مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد سنگ مورد. او گفت: ABC اخبار است که او تا به حال مشکلات با دادستان اولیه برای, توصیه, چرا که او و دیگر مقامات وزارت دادگستری بر این باور است که نه سال حکم زندان شد “بسیار بیش از حد” برای سنگ مورد.

تماشا کنید:

چهار دادستان انصراف از سنگ مورد را در اعتراض به تجدید نظر. دموکرات های مختلف و صاحب نظران نیز pounced در بر دخالت در این موضوع است.

“رئیس جمهور تهمت و دادستان کل بار را آشکارا و بارها و بارها مسخره این اصل اساسی اخیرا در ارتباط با صدور حکم رئیس جمهور تهمت نزدیک کاردانی راجر سنگ بود که محکوم به جرائم جدی” خواند دادخواست. “این اقدامات و آسیب آنها انجام داده اند به وزارت دادگستری شهرت برای یکپارچگی و حاکمیت قانون, نیاز به مهندس Barr به استعفا.”

دادخواهان همچنین خواستار عدالت کارمند وزارت امور را به دست خود.

آنها به نام کارکنان به گزارش “آینده بشر” به وزارت دادگستری دفتر بازرس کل اف بی آی را از مسئولیت حرفه ای و کنگره است.

آنها همچنین خواستار کارکنان برای “حاضر به انجام دستورات است که مغایر با سوگند خود از دفتر” برای خروج از مواردی که شامل سوء رفتار و اگر لازم باشد به استعفا و “گزارش علنا” دلایل استعفای خود را.

در پرونده دادستان موضوع را با چه مقدار اضافی زندان هم اضافه شد به سنگ نگر جمله با توجه به شاهد دستکاری شارژ.

که مسئول برخورد با پیام هایی که سنگ های ارسال شده به دیرین خود دانشیار, سفت Credico در مارس سال 2018 است. در یک سنگ گفت Credico: “آماده شدن برای مرگ, cocksucker.”

Credico شهادت در سنگ دادگاه که او احساس تهدید توسط پیام. او همچنین در نامه ای در Jan. 20 درخواست قاضی امی برمن جکسون یدکی سنگ از زمان زندان.

دادستان در ابتدا با تخفیف Credico شهادت. اما در پرونده دادستان گفت که سنگ توصیه می شود حکم زندان خواهد بود و پنج سال پایین تر اگر پیام نمی شد میان به صدور حکم دستورالعمل.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید licensing@dailycallernewsfoundation.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im