سی ان ان لنگر بین الملل: سناتور جمهوریخواه خواستار دخالت روسیه یک ” جعل ” اما این چیزی نیست که نوار را نشان می دهد

سی ان ان لنگر جیک Tapper گفت: سناتور. ران جانسون پیشنهاد کرد که روسیه دخالت در انتخابات 2016 بود “جعل” در مصاحبه روز شنبه با جمهوری خواه ویسکانسین.

اما یک نوار این مصاحبه نشان می دهد که جانسون رئیس مجلس سنا کمیته امنیت داخلی به جای گفت Tapper که در حال حاضر افشا و خنثی تئوری روسی تبانی با مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین جعل.

تبادل برجسته یک اتفاق معمول در رسانه ها پوشش از روسیه شد. قانونگذاران و دیگران که اختلاف تئوری تبانی بین کرملین و مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی متهم شده اند نیز انکار است که دولت روسیه دخالت در سال 2016 مسابقه.

اما این مسائل جدا از هم هستند.

در حالی که دولت روسیه هماهنگ هک ایمیل و رسانه های اجتماعی دروغ مبارزات به دخالت در انتخابات 2016 هیچ کس وابسته با مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین توطئه با کرملین ویژه مشاور را در بر داشت.

جانسون اظهار داشت در این مصاحبه که نشت به رسانه های سوخت “این کل روسیه تبانی جعل.”

“و آن را یک جعل است.”

“من نمی دانم چه چیزی شما را به معنای جعل” دق الباب پاسخ داد.

“سناتور آن را جعل که روس ها اقدام به دخالت در انتخابات 2016. شما می دانید که. این یک جعل” دق الباب ادامه داد.

“شما نشان می دهد کل روسیه دخالت کمپین یک جعل و آن را” دق الباب بعدا اضافه شده در این مصاحبه اشاره کرد که کمیته اطلاعات مجلس سنا و دیگر محققان دریافته اند که کرملین دخالت در انتخابات 2016.

پس از ستیز و عقب جانسون گفت: Tapper که او نمی توان انکار کرد که روسیه دخالت در انتخابات.

“جعل این بود که تبانی بین مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و روسیه” جانسون گفت. “این دروغ است که روسیه قرار داده و به کمپین 2016 جریان از طریق استیل پرونده و هیلاری کلینتون. من در تلاش برای انکار روسیه در تلاش برای دخالت ما در انتخابات.”

“این چیزی است که آنها انجام,” او اضافه شده است.

دق الباب نمی کند ایمان خود را آشکار سوء تعبیر از آن جنبه Russiagate جانسون معتقد بود یک جعل است. او نقل مکان کرد و به موضوع دیگری.

“ما را به دریدن؟”

تماشا کنید:

ویژه مشاور را در بر داشت که دولت روسیه دخالت در انتخابات اما کشف شواهدی است که هر گونه تهمت و همکاران با توطئه روسیه در طول مبارزات انتخاباتی.

تبانی اتهام سرچشمه تا حد زیادی با کریستوفر استیل سابق بریتانیا جاسوسی که بررسی تهمت کمپین از طرف کلینتون در مبارزات انتخاباتی و DNC. استیل ادعا شده که این تهمت کمپین درگیر در یک “توطئه نیز توسعه همکاری” با کرملین. (مرتبط: FLASHBACK: سی ان ان Jim Sciutto دفاع استیل پرونده بیش از هر کسی)

سی ان ان به کرات استیل پرونده برای چندین سال پس از آن منتشر شد در ژانویه 2017, ادعا در گزارش های خبری که FBI به حال تایید برخی از استیل اتهامات. اما این داستان و پرونده را تبدیل به یک مجسمه است. بازرس کل وزارت دادگستری منتشر شد گزارش که به گفته FBI قادر به بررسی کلید اتهامات در پرونده. برخی از استیل ادعا افشا و خنثی شد و خود را منبع اصلی اطلاعات برای مغلوب ساختن پیشی جستن بررسی مناقشه جنبه های پرونده.

اف بی آی همچنین دریافت مدرک در سال 2017 که اطلاعاتی روسیه عملیات ممکن است تغذیه دروغ به استیل که در لندن مستقر است.

“آنها قرار داده روسی دروغ به استیل پرونده که خریداری شد و برای پرداخت از طریق cutouts برای هیلاری کلینتون در کمپین” جانسون گفت: Tapper.

یک سخنگوی سی ان ان در پاسخ به یک درخواست برای نظر است اما برای ارائه یک بیانیه در تاریخ ثبت است.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]ndation.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de