سانتی متر Uddhav Thackeray اعلام تمدید COVID-19 مستند در ماهاراشترا تا مارس 31

بیان اخبار سرویس

بمبئی: در ماهاراشترا دولت روز یکشنبه تصمیم به گسترش این مستند هنوز مه 31 با رهنمودهایی که اجرا شد پیش از آن.

صدور دستور برای همین دبیر کل Ajoy مهتا اطلاع داد که دولت تصمیم گرفته است برای گسترش مستند هنوز مه 31 سال 2020 است.

همانطور که در بیماری های همه گیر عمل 1897 و مدیریت بحران, قانون دولت قدرت است به حق از اعمال مستند و گسترش آن است. “دولت اقدامات لازم برای جلوگیری از شیوع کروناویروس و تسریع در کار مستند تمدید شده است در ماهاراشترا” اظهار داشت: نظم بیشتر و اضافه کرد که این مستند سفارش خواهد بود به شدت اجرا شده است.

در اوایل دولت دبیر کل Ajoy مهتا صادر شده و منظور از قرار دادن چتر بارانی و ورق های پلاستیک را پوشش می دهد به عنوان بخشی از کالاهای ضروری لیست تا تاریخ 30 سپتامبر سال 2020 است.

ماهاراشترا پیشرو در کشور با کمترین تعداد از coronavirus موارد و ویروس های مربوط به مرگ و میر. تعداد موارد و مرگ و میر است 30706 و 1135 بود.

بمبئی شهری منطقه که شامل تانه, Kalyan, Navi Mumbai پنول پونا و Nasik کانون COVID 19 امتیاز مثبت بيماران است.

ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray گفت که آنها متعهد به آوردن همه قرمز و نارنجی مناطق به مناطق سبز. او همچنین گفت که آنها اجازه می دهد صنایع به تابع در نارنجی و سبز منطقه.

در ویدئو کنفرانس با نارندرا نخست وزیر CM Uddhav Thackeray گفته بود که دولت او در حال برنامه ریزی برای گسترش این مستند به وضعیت جایی نزدیک به حالت عادی در شهرستانها عمده.

در همین حال دولت اجازه داده است که مهاجران به بازگشت به مکان های مادری خود یا با قطار یا کامیون و سرعت غیر رسمی. خشن برآورد شده است که بیش از 25 لاخ کارگران مهاجر را ترک کرده اند ماهاراشترا به دلیل وحشت و ترس از COVID 19.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de