سانتی متر, سند, مذاکرات در مورد کوروناویروس اقدامات پیشگیری می خواهد پرواز به ایران به حالت تعلیق

وزیر Sindh سید مراد علی شاه گفت: همه پروازها از ایران باید به حالت تعلیق در پاکستان پس از تایید آن دو مورد اول از رمان coronavirus یک روز پیش از آن. هر دو به تازگی به ایران.

رئیس جمهوری به رسانه ها گفت که او تلاش برای تماس با دستیار ویژه نخست وزیر در سلامت دکتر ظفر میرزا وزیر کشور اعجاز شاه و وزیر امور خارجه شاه محمود قریشی به بحث در مورد تایید این مورد.

“پرواز از ایران باید متوقف شود بلافاصله به منظور کنترل وضعیت. اینها تنها برخی از اقدامات پیشگیرانه است که ما می توانیم در حال حاضر به متوقف کردن گسترش ویروس” او اضافه شده است.

رئیس جمهوری اضافه شده او را به صحبت می کنند به دولت فدرال در مورد غربالگری در فرودگاه.

“به من گفته شد که [سلامت] غربالگری در فرودگاه کافی بود. ما نیز خواسته بخش خصوصی در این زمینه از آنها ممکن است بیشتر تخصص در این منطقه,” او گفت:.

“حدود 1500 نفر شناسایی شده اند که سفر کرده اند [به سند] از ایران در چند روز گذشته. اگر کسی هر گونه علائم تیم ما را بازدید و نظارت بر آنها” مراد گفت.

رئیس جمهوری در ادامه گفت 1500 تقسیم شده است توسط اتحادیه و شورای تماس گرفته خواهد شد توسط مقامات.

عکس: اخبار

“یک فرد آموزش دیده را به آنها صحبت می کنند و از آنها بخواهید جزئیات مانند زمانی که آنها بازگشت به کشور و در صورتی که هر گونه علائم” شاه گفت.

شاه افزود که دولت بلوچستان درخواست کرده بود برای برخی تجهیزات. “من به کارگردانی مقامات به ارائه تمام کمک های مورد نیاز,” او گفت:.

در پاسخ به یک سوال در مورد کمبود ماسک در این شهر و افزایش قیمت این وزیر گفت که او با آگاهی از این وضعیت و خواسته مقامات برای اطمینان از عرضه کافی از ماسک را به بیمارستان.

“ما خواسته سازمان های اجرای قانون را به ماسک از فروشندگان و آنها را به دولت سند به طوری که آنها می تواند به فروش می رسد در قیمت صحیح” رئیس وزیر گفت.

“ما را به سخت علیه hoarders.”

رئیس جمهوری همچنین درخواست رسانه ها برای حفظ حريم خصوصی بيماران.

“محرمانه کلیدی در این زمینه است. لطفا با به اشتراک گذاری اطلاعات از بیماران,” او گفت:.

“این یک اورژانس ملی و هر کس به مسئولیت. من درخواست رسانه ها برای ایجاد وحشت و یا افشای اطلاعات شخصی بیماران. من نیز تماس گرفته و سه تن دیگر از وزرای ارشد است که ما باید با هم کار کنند,” او اضافه شده است.

وزیر سند اشکال task force

قبل از آن در حالی که ریاست جلسه اضطراری رئیس وزیر تشکیل یک کارگروه متشکل از رئیس, وزیر بهداشت, وزیر امور کراچی و دیگر مقامات ارشد برای مقابله با این وضعیت.

رئیس جمهوری نیز دستور وزارت بهداشت به تمام تجهیزات لازم به بیمارستان در دسترس برای جلوگیری از یک بیماری همه گیر.

علاوه بر این وزیر گفته شد که جداسازی بخش ایجاد شده بود در کراچی بیمارستان به درمان بیماران مبتلا به کوروناویروس.

در این جلسه به نام پس از دو مورد از رمان coronavirus گزارش شده در کشور در کلان شهر در شب چهارشنبه.

جداسازی بخش های ایجاد شده در داو دانشگاه Ojha پردیس مدنی بیمارستان لیاری بیمارستان, Mirpur Khas, بیمارستان PIMS, Nawabshah, LUMS, حیدرآباد, CMCH Larkana, وزیر بهداشت گفت: در جلسه. او افزود که در مواقع اضطراری همراه و نیروی کار نیز ایجاد شده است.

اضطراری اتاق کنترل نیز ایجاد شده در کمیساریای خانه کراچی برای مقابله با هر گونه پیش بینی نشده وضعیت.

پاکستان را تایید دو مورد اول از coronavirus

روز چهارشنبه در پاکستان گزارش داد که دو مورد اول از coronavirus دستیار ویژه به ساعت بر سلامت دکتر ظفر میرزا تایید کرد. “من می توانم تایید دو مورد اول از coronavirus در پاکستان است. هر دو مورد در حال مراقبت از گرفته شده با توجه به بالینی پروتکل های استاندارد و هر دو از آنها پایدار هستند” دکتر میرزا در توییتر نوشت.

او همچنین اشاره کرد که “بدون نیاز به وحشت [به عنوان] همه چیز تحت کنترل است”.

دوم بیمار شناسایی شده در اسلام آباد منتقل شد به قرنطینه در پایتخت پاکستان موسسه علوم پزشکی (PIMS).

اگر شما ساکن سند و هر گونه اطلاعات مربوط به گزارش و یا مایل به دنبال کمک برای کسی که ممکن است coronavirus تماس با شماره های زیر.

تلفن nos: 021-99204405, 021-99206565, 021-99203443, 021-99204405

موبایل بدون: 0316-0111712

فدرال دولت خط تلفن: 1166


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im