وزیر Sindh مراد علی شاه گفت: دولت فدرال با استفاده از coronavirus همه گیر بهانه ای برای ‘مخفی’ عملکرد ضعیف آن پس از آمدن به قدرت است.

وزیر صحبت شد به رسانه ها یک روز پس از او رسما ارائه بودجه استانی برای سال مالی 2020-21.

“هیچ مصیبت زده [از این رو تنها دلیل] این است که درآمد کمتر ایجاد شد به دلیل بی کفایتی” او گفت: همانطورکه دولت فدرال برای آن سیاست های اقتصادی.

مراد گفت که در سال جاری این استان را دریافت کرده Rs229 میلیارد کمتر از دولت فدرال است. “در این سال Rs835 میلیارد دلار بود دریافت شده از مرکز [اما نمی شد].”

او گفت که سند دریافت Rs553 میلیارد از اصلاح هدف و همچنین تاسف است که برای سال آینده این مرکز نگهداری می شود که رشد هدف در 2.1.

بالای سند رسمی گفت که جز برای سلامتی این بار هیچ طرح جدید معرفی شد و در هر بخش.

“700 طرح که به پایان خواهد رسید و سال آینده تامین می شود.”

او ادعا کرد که توسعه بودجه کاهش با توجه به این مرکز اضافه کرد که دولت فدرال ‘نمی خواهند به خود’ آن بی کفایتی.

سند سانتی متر رونمایی Rs1.24tr بودجه

سند سانتی متر رونمایی کرد این بودجه برای سال 2020-21 با مبلغ سرمایه گذاری Rs1.24 تریلیون میان اعتراض از قانونگذاران مخالف دولت در جلسه مجلس در روز چهارشنبه.

شاه اعلام کرده بود که دولت از سند تصمیم به بالا بردن حقوق کارمندان دولت.

در بودجه خود را بیان سانتی متر شاه نیز اعلام کرد که حقوق درجه 1-16 کارکنان دولت خواهد بود افزایش 10%, در حالی که کسانی که از درجه 17-21 را 5 درصد افزایش دهد. صعودی را قابل استفاده برای استانی وزرای کشور کابینه او اضافه شده است.

او گفت که دولت از سند تا به حال تشکیل یک Rs3-میلیارد تاج صندوق اضطراری و استان در زمان ابتکار عمل برای مستند قبل از استان های دیگر به دنبال کت و شلوار.

وزیر افزود که برای بخش آموزش و پرورش Rs21.1 میلیارد دلار اختصاص داده شده است برای 11 جدید پروژه های تایید نشده. برای 265 قبل از طرح موجود و چهار جدید, Rs 13.2 میلیارد بودند کنار او اضافه شده است.

در میان توصیه های دیگر طبق بودجه اسناد مبلغ Rs5 میلیارد دلار اختصاص داده شد برای مقابله با این بیماری همه گیر اقدامات است. اسناد و مدارک نشان داد که وجود نداشت جدید تحقیقات کشاورزی طرح در بودجه استانی.

توصیه های همچنین شامل تخصیص Rs7.2 میلیارد و Rs1.86 میلیارد دلار برای Malir بزرگراه و کراچی-ٹھٹھہ دو مسیر جاده بود.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی