سانتی متر سند مراد علی شاه دستور بسته شدن از زیارتگاه ها و سالن های عروسی


سند وزیر مراد علی شاه دستور بسته شدن عروسی سالن, زیارتگاه ها و جشنواره ها در سراسر استان برای مقابله با شیوع کروناویروس گزارش ژئونیوز در روز شنبه.

رئیس جمهوری با صدور این دستور در حالی که ریاست جلسه گروه ضربت تشکیل شده برای نظارت بر coronavirus وضعیت در این استان است. Madressahs نیز گفته شده است به توقف فعالیت های آموزشی.

سند مدیریت بحران سازمان نیز بوده است به کارگردانی شروع داوطلبان استخدام. ولایتی دبیر کل کارگردانی شده است به موضوع اطلاعیه در این زمینه است.

علاوه بر این شاه نیز دستور کمیسر سکر برای انجام آزمون از زائران خواهد شد که رسیدن به این شهر است. او همچنین کارگردانی مقامات به او را نگه دارید به روز شده در, لحظه به لحظه تا تصمیم گیری را می توان در یک بار.

رئیس جمهوری نیز با صدور دستورالعمل ها را به دبیر کل تعطیل موسسه ملی و مدیریت (NIM) و کارگردانی کرده است وزرای خود را برای جلوگیری از حضور در این رویداد. “خدا رحمت وضعیت است که هنوز تحت کنترل است. اما ما باید آماده برای هر احتمال,” او گفت:.

تعداد تایید coronavirus موارد در پاکستان افزایش یافت و به 28 در شب جمعه پس از هفت مورد بیشتر گزارش شده است. موارد گزارش شده در تافتون مرز که متصل پاکستان و ایران.

کراچی شده است بدترین آسیب دیده شهرستان تا کنون با 14 از کل موارد تایید شده. از باقی مانده پنج مورد گزارش شده در گلگت-بلتستان و یک مورد گزارش شده است که هر یک در حیدرآباد و کویته. این کانون شیوع بیماری در حال حاضر معطوف به اروپا که در حال ضبط یک افزایش سریع در موارد جدید در هر روز است.

سند دولت مسائل مربوط به مشاوره برای مکان های عمومی

به طور جداگانه استانی دولت توصیه کرده است استفاده دقیق از منابع موجود با توجه به پتانسیل مقیاس بزرگ شیوع کروناویروس. همه dargahs مساجد و mazaars توصیه شده است برای تنظیم زمانبندی برای بازدید کنندگان و ارائه عفونی و صابون در طول ساعت عجله.

وزارت بهداشت نیز کارگردانی برای راه اندازی یک میز در سطح منطقه و حفظ تماس با Auqaf بخش. نماز نیز خواسته شده است به گسترش آگاهی در مورد کوروناویروس در خطبه های نماز جمعه و پس از نماز روزانه.

سند IG زندان می خواهد همه زندان در استان به sterilised

بازرس کل زندان های, Sindh خواسته است برای همه زندانها در استان به sterilised. او همچنین با صدور دستورالعمل به کارکنان برای استفاده از بیومتریک حضور و غیاب ماشین آلات.

در همین حال زندانیان و کارکنان داده شده است ایمنی ماسک و زندانیان گفته شده به خودداري از تماس فیزیکی با یکدیگر است. مدارس و کالج ها, دانشگاه ها در, سند بسته باقی می ماند تا 30 مه

موسسات آموزشی در سراسر استان بسته باقی خواهد ماند تا 30 مه سال 2020 استانی دولت اعلام کرد که در روز پنج شنبه. “تعطیلات تابستان در حال preponed در سند & مدارس در سند را بازگشایی در 1 ژوئن سال 2020 است. تصمیم گیری ساخته شده توسط کابینه ایم” مشاور وزیر در قانون مرتضی وهاب.

قبلا دولت سند اعلام کرده بود بسته شدن مدارس و دانشگاه ها و همچنین مربیگری در مراکز سراسر استان تا مارس 13.

تصمیم گرفته شده بود تا اطمینان حاصل شود که دوره قرنطینه از زائران پاکستانی که تا به حال وارد ایران شدند و مظنون به داشتن coronavirus را به پایان رسید.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de