سانتی متر سند ‘نگران’ بیش از افزایش کراچی coronavirus شمارش

برنامه

کراچی: وزیر, Sindh مراد علی شاه گفت: این مستند تحمیل شده به بنیادی coronavirus باید تقویت شود و این که او نگران بود که بیش از افزایش عفونت در کراچی.

سانتی متر شاه در یک پیام ویدئویی گفت: “سند ثبت بالاترین افزایش روزانه تعداد موارد تایید شده امروز. تعداد کل موارد در کشور عبور کرده 10,000 در حال حاضر. در بسیاری از موارد در سند هستند از کراچی. این است که بسیار مورد.”

“320 موارد جدید پدید آمده در سند امروز و تعداد کل موارد در استان به 3,373. محلی انتقال ویروس موارد در حال افزایش است و همه ما نیاز به نگه داشتن چشم ما باز به این شوم توسعه” CM شاه گفت: پرداختن به شهروندان است.

“سه بیشتر بیماران نیز درگذشت ویروس, آوردن تعداد کل ویروس مرگ و میر در استان به 69” او گفت: قبل از ارائه تجزیه ویروس موارد در محلات در سند و در سراسر استان.

‘نگران بیش ویروس موارد در لارکانه’

سانتی متر شاه بود در روز سه شنبه نیز با ابراز نگرانی از افزایش در تعداد انتقال محلی از coronavirus موارد در منطقه لارکانه. در حالی که حضور در یک جلسه در coronavirus وضعیت در لارکانه ریاست PPP رئیس بلاول بوتو زرداری از طریق لینک ویدئو این سند وزیر گفت: این ویروس مرگ و میر نسبت به حال نیز افزایش یافته است.

او کارگردانی را در بخشی و معاون کمیسیون لارکانه به اقدامات بتن برای کنترل تعداد موارد مثبت. مراد علی شاه گفت: در هفته آینده COVID-19 آزمایشگاه تست می تواند تنظیم شود تا برای انجام آزمایشات در سند و گفت دولت او تا به حال متوقف نشده و مردم از انجام نماز در مساجد.

سانتی متر شاه گفت که مردم درخواست کرده به دنبال این ویروس مربوط به دستورالعملهای عملیاتی استاندارد. او گفت که دولت استانی نیست دریافت هر گونه کمک مالی از هیچ نهاد و نه آن را خواستار دولت فدرال برای کمک به دیدار با چالش های COVID-19 شیوع.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im